21. listopadu 2019 10:53

Proti Stínům spravedlnosti bude bojovat herečka známá z Twilightu

Podceňovaná právní obhájkyně Madeline Scottová zastupuje neprávem odsouzené, protože se před lety sama stala obětí falešného obvinění. Společně s kolegy statečně bojuje za spravedlnost pro nevinné. A to i přesto, že se musí bránit nebezpečným výpadům vlivného státního zástupce Bellowse (Kelsey Grammer) a vypátrat sériového vraha, za jehož zločiny měla pykat. Od 30. 11. uvidíte Stíny spravedlnosti každou sobotu a neděli ve 22.05 na Prima KRIMI.

Už 30. 11. na Prima KRIMI uvidíte americký krimiseriál Stíny spravedlnosti. Právní obhájkyně Madeline Scottová (Rachel Lefevre) je neúnavná, neústupná a nezdolná. Zároveň je nedoceněná, často bývá podceňována. Madeline vede vlastní právnickou firmu a touží po spravedlnosti. Nikdo si nedovede lépe než ona představit, jaké to je osvobodit nevinného.

V pouhých 18 letech byla společně se svým bratrem Levim (Riley Smith) neprávem obviněna z vraždy, nedobrovolně se stala hlavní aktérkou senzačního soudního procesu a obětí posedlosti senzacechtivých médií.

Boj za spravedlnost

Madeline vede firmu společně s Easym Boudreauem (Russell Hornby), který jí před deseti lety pomohl očistit jméno. V jejich týmu pracuje také vyšetřovatel Bodie Quick (Vincent Kartheiser) a mluvčí Violet Price (Nikki M. James), jež se ve vlastním pořadu zaměřeném na skutečné zločiny věnuje každému aktuálnímu případu.

Přestože většina lidí považuje Madeline buď za statečnou hrdinku, nebo za nešťastnou oběť, kvůli vlastní neústupnosti si udělala mnoho nebezpečných nepřátel. Nejvlivnějším z nich je státní zástupce Gore Bellows (Kelsey Grammer), který ji tenkrát poslal za mříže a který je stále přesvědčený, že je vinna.

Navzdory jeho neúnavné snaze dostat ji zpátky do vězení se Madeline snaží bránit jiné. I přesto, že musí bojovat sama za sebe a vypátrat sériového vraha, za jehož zločiny měla pykat.

Hvězda Twilightu hraje hlavní roli ve Stínech spravedlnosti

Rachelle Lefevre si zahrála postavu obhájkyně Madeline. Kanadská herečka se narodila 1. února 1979 v Montréalu. Zahrála si ve dvou dílech Twilight ságy nebo v seriálech Vlkodlak Tommy, Kauzy z Bostonu, Stíny spravedlnosti, Pod kupolí a Swingtown. Její rodina pochází z Francie a Severního Irska. Má tři sestry. Mluví anglicky a francouzsky, když vyrůstala, používala hlavně angličtinu. Studovala herectví na Walnut Hill Shool v americkém městě Natick v Massachusetts. Na první casting se dostala díky tomu, že do sushi restaurace, ve které obsluhovala, přišel kanadský televizní producent a zaslechl, jak mluví o tom, že by se chtěla stát herečkou. Roli v Twilight sáze získala díky tomu, že napsala režisérce procítěný dopis, ve kterém jí vysvětlila, proč chce hrát zdivočelou upírku Victorii.

Stíny spravedlnosti uvidíte už od 30. 11. každou sobotu a neděli na Prima KRIMI po 22. hodině.

Petra Kloidová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný