27. března 2019 13:52

Slečna Marplová začne akčně vyšetřovat na Prima KRIMI

Nová detektivka, která si po světě vydobyla úspěch, přichází na obrazovky Prima KRIMI. První díl uvidíte už 30. března v 18.20. Sledovat epizody můžete i online v našem archivu iprima.cz.

Slečna Jane Marplová (Geraldine McEwan) je typicky anglická starší neprovdaná milá dáma, která žije v malebné vesničce St. Mary Mead. Vypadá naprosto neškodně. Ale obyčejný zevnějšek skrývá bystrou mysl a intuici geniálního detektiva. A to se jí hodí! Pokaždé, když slečna Marplová navštíví někoho ze svých přátel nebo příbuzných ze sousedních vesnic, někdy dokonce i když jen tak sedí doma, narazí na zvlášť tajuplný případ vraždy.

SERIÁL SLEČNA MARPLOVÁ MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Zatímco policie většinou tápá, slečna Marplová si ví rady. A přestože mají policejní detektivové někdy problém překousnout vlastní hrdost a vyslechnout si, co jim chce říct, slečna Marplová jim ráda a ochotně pomůže. Jak by taky ne. Vždyť ji všude předchází dobrá pověst a její vyjímečné pozorovací schopnosti nemají nikde obdoby. V prvních epizodách oblíbeného krimi seriálu Slečna Marplová si hlavní hrdinka hravě poradí se záhadami uškrcené dívky v knihovně, smrti na faře, mrtvého cestujícího z vlaku do Paddingtonu a poněkud příliš skutečné hry na vraždu.

Oblíbený britský kriminální seriál Slečna Marplová vznikl na motivy populární knižní série a několika literárních povídek slavné autorky detektivek Agathy Christie. Seriál Slečna Marplová měl premiéru v roce 2004. Do roku 2013 postupně vzniklo šest sérií a celkem 23 epizod. Každá epizoda má délku celovečerního filmu - okolo 90 minut.

Sledujte seriál Slečna Marplová na Prima KRIMI od 30. března v 18.20 hodin.

Petra Kloidová

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný