5. listopadu 2018 10:50

Živí mrtví se po Rickově odchodu ze seriálu dočkají tří filmů. O čem budou?

Mrtváci opět rozšiřují svůj záběr.

Pátá epizoda deváté série Živých mrtvých má za sebou americkou premiéru, a jak možná víte, Živí mrtví se v ní rozloučili s hlavním hrdinou Rickem Grimesem. Tvůrci dlouho dopředu oznámili, že půjde o poslední epizodu s jeho představitelem Andrewem Lincolnem. Teď ale konečně víme, co přesně bylo v plánu.

Pokud jste z tohohle článku ještě neutekli (jelikož v něm samozřejmě nemůže chybět jeden důležitý SPOILER), s Rickem to v seriálu dopadlo tak, že... přežil! Detaily si určitě rádi dáte až v celé epizodě, v kostce ale potřebujete vědět, že se Rick oddělil od ostatních a vydává se vstříc (snad) lepším zítřkům.

Kde přesně se odehrají? Tady už se dostáváme k té nejdůležitější informaci – příběh Ricka Grimese totiž bude pokračovat ve třech nových televizních filmech! Největší tahoun Živých mrtvých se tak v podstatě vydává na sólovou dráhu, a pokud na ní bude mít úspěch, tvůrci seriálu nevylučují, že se vlastních filmů dočkají i další oblíbené postavy.

Zvěsti o tom, že se pro Živé mrtvé plánuje velká budoucnost, tedy nelhaly. Rick místo definitivního konce doslova vyfasoval nový život a fanoušci seriálu se můžou těšit na nové zombie příběhy s ním i bez něj. Takhle vypadá pravý (dosavadní) happy end, no ne?

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný