30. května 2018 13:59

Živé mrtvé opouští nejdůležitější postava! Bude 9. série k nepoznání?

Kdo další opouští slavný seriál se zombíky?

Následující článek se vztahuje k chystané 9. řadě seriálu Živí mrtví, pochopitelně tak obsahuje jisté spoilery z předchozích sérií, a pokud si nechcete zkazit překvapení, doporučujeme vám následující řádky přeskočit.

Seriáloví fandové už jsou tak nějak zvyklí, že v seriálech s velkým počtem postav občas někdo umře. Jen málokdy se ale smrti dočká hlavní postava. Nikdo totiž není tak hloupý, aby zabíjel hláskujícího doktora House, neohroženého Jacka Bauera nebo charismatického Tyriona Lannistera. Tedy až doteď.

Podle nové zprávy z Collider.com se v následující 9. řadě seriálu Živí mrtví naposledy objeví herec Andrew Lincoln, který ztvárňuje Ricka Grimese. Z informací vyplývá, že by se herec měl objevit už jen v pouhých 6 epizodách, tedy ani ne půlce série. Bohužel by navíc neměl být jediným odcházejícím, další postava, která podle všeho v seriálu dohrála, je oblíbená Maggie.

Fanoušci jsou pochopitelně zmatení, protože v komiksové předloze je Rick stále naživu. Kabelovka AMC, která seriál produkuje, ale bojuje s upadající sledovaností, a tak chce nejspíš do seriálu vlít živou vodu. Hlavní tváří by se měl tak pro příští řady stát herec Norman Reedus, který v seriálu hraje Daryla. Co na tyhle změny říkáte?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný