10. listopadu 2022 14:30

Zaklínače málem hrála hvězda Avengers. Kdo chtěl Cavillovi vyfouknout práci?

Seriálový Zaklínač mohl původně vypadat úplně jinak. Co se dělo před obsazení Henryho Cavilla?

Henry Cavill nedávno oznámil, že opouští roli Geralta z Rivie v seriálovém Zaklínači a počínaje čtvrtou sezonou ho nahradí Liam Hemsworth (Hunger Games, Most Dangerous Game). Zároveň vyšlo najevo, že mezi Cavillem a tvůrci docházelo ke sporům už v průběhu natáčení druhé série a že jeho odchod byl jen otázkou času.

Server Redanian Intelligence teď zveřejnil více informací týkajících se obsazení hlavní role, které ukazují, že se Hemsworth účastnil už původního castingu na Geralta a byl mezi hlavními kandidáty, nakonec však dostal přednost Cavill. Když se později začínalo ukazovat, že se Cavillova účast v seriálů chýlí ke konci, neplánovala produkce nový casting, ale rovnou oslovila právě Hemswortha. Jak už dnes víme, tak kývnul.

Hodně zajímavé je však zjištění, že byl mezi finalisty původního castingu i Sebastian Stan, známý hlavně rolí superhrdiny Buckyho Barnese / Winter Soldiera. Objevil se v Avengers 3 a 4, v mnoha dalších marvelovkách i v samostatném seriálu Falcon a Winter Soldier. Také on byl samozřejmě vysoko na seznamu kandidátů, kteří mohli Cavilla vystřídat.

Třetí série Zaklínače bude mít premiéru v létě 2023, natáčení čtvrté s novým Geraltem začne až v druhé polovině stejného roku. Hemswortha v akci tak uvidíme až ve druhé polovině roku 2024. Je však jisté, že nám ho tvůrci už dříve budou chtít představit, aby přesvědčili kritiky, pro které Zaklínač s odchodem Cavilla definitivně ztrácí smysl.

Zdroj: Redanian Intelligence

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný