31. října 2022 10:15

Seriálového Zaklínače právě pohřbila velká změna, kterou absolutně nikdo nečekal

Seriálové zpracování Zaklínače se dočkalo razantní změny, která už takhle klesající sledovanost pošle totálně ke dnu.

Seriálové zpracování Zaklínače nezažívá zrovna nejlepší časy. Jeho druhá série to schytala od kritiků i fanoušků a chystaná odbočka s podtitulem Pokrevní pouto se rodí ve velkých bolestech a musela být radikálně předělána. A aby toho nebylo málo, Zaklínač teď přijde o představitele Geralta z Rivie.

Henry Cavill (Muž z oceli, Mission: Impossible – Fallout), jenž se oficiálně vrací do role Supermana, totiž na sociálních sítích ohlásil, že třetí série bude jeho poslední: „Moje cesta v kůži Geralta z Rivie byla plná monster i dobrodružství, pro čtvrtou sérii proto odložím svůj medailon a meče. Místo mě převezme plášť Bílého vlka fantastický Liam Hemsworth... Milý Liame, tato postava má v sobě úžasnou hloubku, tak si užij ponor do ní a uvidíš, co v ní najdeš.“

Liam Hemsworth není žádný herecký zelenáč, ačkoli nedosáhl slávy svého staršího bratra Chrise, představitele marvelovského superhrdiny Thora. Nejvíce byl vidět jako představitel Galea Hawthorna v hitové sérii Hunger Games nebo v epizodickém akčňáku Most Dangerous Game.

„Jako fanoušek Zaklínače jsem v totální euforii z příležitosti hrát Geralta z Rivie... Henry, jsem roky tvým fanouškem a hodně mě inspirovalo, co jsi přinesl této milované postavě. Bude velkou výzvou, abych tě dokázal nahradit, ale jsem opravdu nadšený, že vstoupím do světa Zaklínače,“ vyjádřil se Hemsworth, který byl dlouhá léta v hledáčku bulváru pro svůj bouřlivý vztah se zpěvačkou Miley Cyrus.

Nový představitel Geralta bude mít skutečně těžkou úlohu, protože mnoho fanoušků už na sociálních sítích reaguje, že Henry Cavill byl tím posledním, co je drželo u kontroverzní adaptace populární knižní série. Je tedy dost pravděpodobně, že se lidé na seriál po 3. sérii masově přestanou koukat.

Zdroj: The Playlist

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný