4. dubna 2022 16:45

První fotka: Točí se 3. série Zaklínače, tvůrci ukázali hlavní hrdiny a odhalili děj

Nová série Zaklínače je ještě daleko. Přinejmenším ale nyní víme, o čem přesně bude.

Očekávaná 3. série Zaklínače začala své natáčení. Svědčí o tom čerstvá první fotka, která ukazuje trojici hlavních hrdinů sedící před velkolepou scenérií zamrzlého jezera – zleva Yennefer (Anya Chalotra), Ciri (Freya Allen) a samozřejmě taky Geralt z Rivie (Henry Cavill).

Tvůrci seriálu rovněž připojili krátký nástřel děje, jenž snad napraví pachuť z rozporuplně přijaté druhé sezony: „Zatímco vládci, mágové a monstra celého Kontinentu usilují o zajetí Ciri z Cintry, zavede ji Geralt do skrýše, kde je odhodlán chránit svou znovu spojenou rodinu před všemi, kdo se ji pokusí zničit. Yennefer, posilněna vírou v kouzelnický výcvik Ciri, je vede do chráněné pevnosti Aretuza, kde doufá, že objeví více z dívčiných dosud nevyužitých schopností; místo toho však dorazí doprostřed bojiště, kde se střetává politická korupce, temná magie a zrada. Musí se bránit, vsadit všechno – nebo riskovat, že navždy ztratí jeden druhého.

Znalci knižní předlohy i videoher už tuší, že naši hrdinové upoutají pozornost ještě jednoho mimořádně nebezpečného nepřítele známého jako Divoký hon. Připomeňme, že kromě 3. série Zaklínače se chystá i prequel s názvem Zaklínač: Pokrevní pouto odehrávající se 1 200 let před událostmi hlavní linie. Jak správně tušíte, bude se zabývat událostmi vedoucími ke stěžejní Konjunkci sfér.

ZDROJ: Cinema Blend

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný