18. srpna 2022 11:45

Velký comeback Tima Burtona: Jeho Addamsova rodina je v prvním zábavném traileru famózní

Trailer nového hororově komediálního seriálu Wednesday

Legendární hororová rodinka se představuje ve svěžím a po všech stránkách vypiplaném provedení. Hlavně je výborně obsazená!

Addamsovu rodinu asi není třeba připomínat, protože se dočkala už mnohých filmových i seriálových zpracování. Novinka s názvem Wednesday se zaměřuje na dcerku Wednesday Addamsovou a její bizarní studijní léta na Nevermorské akademii, při nichž se bude seznamovat s novými spolužáky a svými nadpřirozenými schopnostmi, ale bude taky vyšetřovat sérii vražd i záhadu související s historií jejího rodu.

Čtyři z osmi dílů Wednesday režíroval věhlasný hollywoodský podivín Tim Burton, který je podepsaný pod filmy jako Karlík a továrna na čokoládu, Střihoruký Edward, Alenka v říši divů nebo Ospalá díra. Je taky spoluproducentem a na materiálu je to všechno krásně vidět.

V hlavní roli Wednesday bude řádit Jenna Ortega (Vřískot, Insidious 2, TY), již doplní Catherine Zeta-Jones (Morticia Addams), Luis Guzmán (Gomez Addams), Jamie McShane (šerif Galpin) nebo Gwendoline Christie (Larissa Weems). Objeví se i Christina Ricci, které hrála Wednesday v kultovních filmech z devadesátých let, tentokrát v roli Marilyn Thornhill.

„Nevěděla jsem, že nastoupím přímo do noční můry plné záhad, šílenství a vražd. Myslím, že si to tu zamiluju,“ říká Wednesday v traileru, v němž mimo jiné nechybí krvavá scéna s piraněmi ve školním bazénu.

Nadějně vypadající počin dostala na starost tvůrčí dvojice Alfred Gough a Miles Millar. Jako showrunneři vedli například seriály Into the Badlands nebo Smallville. Wednesday bude mít premiéru už na podzim 2022.

Těšíte se?

Zdroj: Variety

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný