24. října 2016 15:19

Záhada nejtajuplnějšího dílu Simpsonových vyřešena! Tady jsou všechny indicie, všimli jste si jich?

Od začátku to bylo jasné. Nebo snad ne?

Samozřejmě, že asi víte – tenhle díl Simpsonových je starší než většina z nás! Epizoda Simpsonů jménem Kdo postřelil pana Burnse je mezi fanoušky notoricky známá. Jedná se ostatně o jediný dvojdíl celého seriálu! Závěrečné odhalení, podle něhož Burnse postřelila Maggie, má však dodnes pověst zvratu vytaženého velmi hluboko ze scenáristických pat. Opak je přesto pravdou! Kdo totiž pozorně sledoval, musel mít indicie o nevinně Maggie dávno spočítané - scenáristická vodítka však byla notně vypečená.

1. Smithers měl alibi

První důležitou indicií je skutečnost, že Burns aktivuje své zařízení na zatmění ve 3 odpoledne. Jak však odhalila televize u Vočka, právě v ten čas běží premiéra nového dílu pořadu Pardon My Zinger.

Smithers přitom explicitně zmíní, že mu neunikne ani jeden díl!

2. Burns neměl u sebe zbraň

Před koncem první části dílu je jasně ukázáno, že si na Burnse brousí zuby nejméně polovina města. Kdokoliv z nich mohl být vrahem! Dokonce i Burns sám nám ukáže, že je ozbrojen...

Ještě než Burns však dopadne na solární hodiny, zbraň mu v pouzdru povážlivě chybí. Už to byl prakticky důkaz, že střelec zřejmě použil jeho vlastní revolver - a bylo by zvláštní, kdyby kdokoliv z ukázaných občanů nepoužil svou připravovanou zbraň.

3. Maggie neuhnula pohledem

Indicie, že právě Maggie stojí za celým zločinem, pravda - přímo neexistuje! Burnsovi se však vyjeví jako první, když si vybírá dobroty z bonboniéry...

Především však Maggie jako jediná neuhne pohledem, když se Burns města zeptá, kdo že se ho pokusí zastavit! Od Marge po školníka Willyho všichni nakonec přemýšlivě odvrátí svůj zrak - jenom Maggie ne!

Simpsonovi se vám na Prima COOL nabízejí každý podvečer!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný