16. května 2022 00:03

Výměna aut limited edition se vrací na Prima COOL už 18. května

Že se manželky ani auta nepůjčují? Tak to víte pramálo o chlapské solidaritě! Ezy na ni vsadil a projede se vozy těch nejznámějších celebrit.

A v čem se na oplátku projedou ony? Čekejte výzvy, překvapení, vášeň, odhalení… protože auto je symbol, emoce i vaše identita. Na koho se můžete těšit v pokračování seriálu nejen pro milovníky aut? Například na hudebníka Kapitána Demo, moderátora Honzu Dědka, herce Patricii Pagáčovou nebo Jiřího Langmajera a spoustu dalších.

VIP osobnosti vám v pořadu Výměna aut limited edition ukážou, jak si poradí s „obyčejnými auty“. Žena ani auto se nepůjčují – říká v jednom z dílů novinkového pořadu Prima COOL s názvem Výměna aut limited edition jeho moderátor Ezy. V případě této zábavné show to platí tak napůl. V každé epizodě si totiž Ezy se svým VIP hostem vymění auto a podrobí ho detailní prohlídce, testovací jízdě, možná pochválí, možná zkritizuje. Na oplátku hostovi půjčí něčím výjimečné nebo překvapivé vozidlo. Každou VIP osobnost také čeká auto-úkol, například vyzvednout nadměrný náklad, vyzvednout jídlo v drive thru, zaparkovat v úzké ulici a podobně. Díl pak vždy uzavře odměna pro hosta v podobě projížďky na závodní dráze.

Všestranný moderátor Ezy, vlastním jménem Ezdráš Egon Hýbl, je milovníkem a velkým znalcem aut. Také je to ale zpěvák, skladatel, textař, herec, moderátor a frontman skupiny Ezyway. Jako herce jste ho mohli zahlédnout coby svérázného taxikáře ve filmu Petra Kolečka Přes prsty nebo kuchaře v kultovní Lajně. V obou případech prokázal slušný komediální talent. Nejvíc ho však lidé znají jako průvodce velmi populární řadou videí na YouTube s názvem Výměna aut, ve kterých se mimo jiné věnuje radám a tipům okolo aut. Ezy totiž se svým otcem založil a provozuje úspěšnou firmu na úpravu a tuning vozidel. Díky uvěřitelnosti, odbornosti a zábavnosti si jeho obsah našel velké množství fanoušků a ve svém oboru má neskutečný zásah.

Nyní se s internetovým hitem vrací na obrazovky stanice Prima COOL a ohromně se těší na premiéru nových dílů: „Jsem moc rád, že vám můžeme přinést televizní verzi pořadu Výměna Aut, a to už podruhé. Jako vždy jsme se snažili, aby to byla sranda jak pro hosty, tak i pro vás. Pořád ladíme koncept, který je zase o kus dál, a to mě moc baví, že se to zase lehce změnilo oproti minulé sezóně. Nová sezóna přinese zase vylepšení a na to se musíte podívat, jelikož to vážně stoji za to! Letos máme vážně super hosty a super káry. Tak se koukej!“

Výměna aut limited edition poběží na Prima COOL od 18. května každou středu ve 21:25.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný