14. května 2021 14:15

První fotky z nejočekávanějšího fantasy seriálu roku 2021 aneb Vládci vesmíru jsou zpět

Naštěstí nepůjde o předělávku, nýbrž o přímé pokračování slavného seriálu z 80. let.

Legendární Vládci vesmíru se vracejí ke kořenům v novém seriálu s podtitulem Odhalení (v originále se jmenuje Masters of the Universe: Revelation), jehož se ujal slavný filmař Kevin Smith (Clerks 1 a 2, Dogma). Jedná se o pokračování původního serálu z 80. let, v němž Princ Adam (aka He-Man) chránil planetu Eternia před zlým Skeletorem.

Smith je známý jako oddaný fanoušek Vládců vesmíru, jeho novinka však nehodlá hrát jen na nostalgickou notu: „Hodně jsme se odvázali. Většina lidí má postavy zařazené spíš jako akční figurky, my jsme se ale rozhodli s nimi vyprávět neuvěřitelně lidské příběhy v nelidském světě.

O animaci deseti epizod, které vyjdou ve dvou várkách po pěti, se postaralo renomované studio Powerhouse Animation (seriál Castlevania). Špičkový by pak měl být i dabing, jenž sází na vcelku slavné hlasy. Čeká nás Mark Hamill (Star Wars) jako Skeletor, Chris Wood (Supergirls) jako Prince Adam/He-Man, Lena Headey (Hra o trůny) jako Evil-Lyn, Sarah Michelle Gellar (Buffy) jako Teela nebo Alicia Silverstone (Batman a Robin) jako Královna Marlena.

Původní seriál Vládci vesmíru měl premiéru v roce 1983 a časem se dočkal několika variací a spin-offů. U nás je asi nejznámější hraný film z roku 1987 (s Dolphem Lundgrenem), jehož remake se chystá řadu let a možná se bude natáčet v České republice. Letošní animovaný seriál, který doprovází astronomická očekávání, už ale logicky nepředběhne.

Co říkáte na první sadu obrázků?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný