7. dubna 2017 16:46

Víme, kde si můžete dát slavná jídla ze Simpsonových!

Konečně je tu reálný Krusty Burger!

Každý správný divák Simpsonových dobře ví, že má Homer a jeho famílie k jídlu velmi kladný vztah! Za skoro tři dekády příběhu nejslavnějších Springfielďanů světa však fanoušci neměli skoro žádnou šanci ochutnat totéž, co jejich žlutí hrdinové. Ať doposud.

Na place studia Universal v Kalifornii totiž nedávno vznikl nový podnik, v němž můžete ochutnat pokrmy vytvořené podle toho, čím si břuchy nacpávají kreslení hrdinové. A to dokonce stylově v prostředí prvního nekresleného Krusty Burgeru!

Neznamená to, že dostanete na talíř VŠECHNY seriálové pokrmy – nabídka se logicky omezuje primárně na burgery. Jak však barvitě ilustruje obrázek níže (máme najednou hlad), kalifornský Krusty Burger se nezdráhá servírovat solidně poživatelné porce...

Tím však simpsonovský catering nekončí, navštívit totiž můžete i místní Vočkovu hospodu, kde spláchnete dvojnásobnou porci mletého hovězího zlatavým mokem Duff. Vedle vás přitom budou dokonce posedávat (ač nehybné) seriálové postavičky.

Jako poslední zastávku si pak můžete dát dvojici obchůdků Kwik-E-Mart a Lard Lad's Donuts. První samozřejmě distribuuje "zcela běžné" zboží, ve druhém si pak jako dezert můžete pořídit Homerovy oblíbené koblihy.

Z recenzí prozatím vyplývá, že nabídka ve studiích není vystavená jenom pro parádu a rychlý zisk – report webu Food Beast si naopak pochvaloval velmi kvalitní chuť všech nabízených pokrmů. Není se tak asi čemu divit, že má Homer takové rozměry...

Již dříve se prodávalo několik specifických produktů ze Simpsonových, prakticky vždy se však jednalo o nápoje – na mysli nyní máme zejména pivo Duff. Televize FOX dokonce v minulosti hrozila žalobou těm, kteří se odvážili prodávat svůj Duff bez jejich souhlasu a registrované ochranné známky.

Pokud tak snad zavítáte do Kalifornie anebo se pantátové stojící za Simpsony rozhodnou v budoucnu otevřít více poboček Krustyho burgeru jinde po světě, alespoň víte, že unikátní jídla ze Simpsonových máte čím spláchnout!

Simpsonovi jsou na Prima COOL k dispozici každý všední den po 12. a 18. hodině.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný