7. září 2017 15:29

VIDEO: Tohle je 7 nejvtipnějších scén ze Simpsonových! Která vás dostala nejvíc?

Momentky, které nehynou.

Premiérová 28. řada sice signalizuje, že Simpsonovým táhne na třetí dekádu, některé z jejích chvil však nestárnou! Vybrali jsme 7 nejvtipnějších scén, jež nás vždy rozesmějí.

07) Homer odjíždí s botičkou

Je to brutální a frustrující, ale kdo z nás někdy nebyl v podobné situaci, kdy chtěl vzdor regulím a dopadům své chyby jednoduše... z toho všeho ujet? I kdyby to mělo stát kus karoserie? Jestli je v Simpsonových něco metaforou života, pak tenhle okamžik.

06) Homer úchylem

Fake news? Pche, Simpsonovi s tímhle pojmem přišli dávno předtím, než to bylo cool. Narafičení Homerova sexuálního obtěžování patří mezi scény, které lze vytahovat u každé druhé zprávy, která se člověku nelíbí!

05) Stupid Sexy Flanders

Tenhle vtip má pro každého něco – ať už jste homofobové, homosexuálové, anebo prostě jen rádi vidíte utrpení uvnitř Homerovy hlavy, Stupid Sexy Flanders má každému co rozdávat! Není náhodou, že se z této scény stal mem!

04) Levák Bob a hrábě

Možná jde ve srovnání s jinými momentkami o tak trochu primitivní humor. Víte ale co? Ono to funguje! A čím déle to na gifu sledujete, tím je to lepší a lepší! Levák Bob prostě nemůže dostat ani minutu klidu a většina z nás s ním v tomto okamžiku nebezpečně souzní.

03) Bart se učí na test

V prvních řadách, kdy byli Simpsonovi ještě ukotveni v realitě, docházelo i na takové prapodivnosti, jako Barta studujícího americkou historii na test. V typické střihové montáži to už vypadá, že vše klasicky zvládne. Ale pak dostane F. Je to dílem smutné, jako zároveň i komické. Tedy, alespoň pokud máte rádi pohled na plačící děti.

02) Homer (ne)přeskočí propast

Naopak z klasických groteskních okamžiků pochází chvilka, která platí za ideální příklad fyzické komedie. V duchu budoucích vtipů na způsob Griffinových se navíc absurditu nebojí hned několikrát zopakovat – jenže s touto ideou přišla o roky dříve než kolegové!

Ale na prvním místě tu máme ještě něco sladkobolnějšího!

01) Vočkův detektor lži

Vočko možná nepostřelil pana Burnse, ale to neznamená, že z polygrafu vyjde s důstojností. Ruku na srdce – kdo z nás se při téhle scéně nezapotil víc, než by nejspíše bylo zdravé?!

Simpsonovi běží na Prima COOL každý podvečer.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný