5. září 2017 13:29

VIDEO: Tohle je 7 nejlepších současných komiků. U jejich výstupů budete brečet smíchy!

Komici s.r.o. The Tour - upoutávka

Prostě největší borci v oboru...

Už v sobotu ve 20.00 se vám na Prima COOL představí Komici s.r.o. The Tour - komedie o českém turné několika nejlepších tuzemských bavičů. Připravte se na tenhle biják našim výběrem jejich "předskokanů" - sedmičkou nejleších současných komiků z celého světa!

07) Chris Rock

Klasik slavný zejména v 90. letech je zpátky! Poté, co se Chris Rock neslavně rozvedl, se v loňském roce vydal znovu na roční turné, okořeněné nově navíc vtípky z jeho post-rozvodové zkušenosti. Pokud si však Chrise Rocka pamatujete ze starých časů, nejspíše stále nemůžete vysušit oči z jeho humoru, který dílem sází na jeho černošské kořeny a dílem na chudé počátky jeho komediální dráhy.

06) Ali Wong

Něco jako mladší, esterogeny vybavená verze Chrise Rocka je ve světě stand-up komiků také Ali Wong. Její speciál Baby Cobra, natočený v osmém měsíci jejího těhotenství, jí vysloužil nemalé ovace prakticky za stejná témata, kterými válel Rock - vztahové a rasové peripetie, o kterých se většinou nemluví, tu byly navíc okořeněny o sexuální pikantnosti.

05) Jordan Klepper

Naopak v politické satiře to jako parník momentálně válí Jordan Klepper, asi nejvýraznější současná tvář Tonight Show. I když v seznamu záměrně ignorujeme moderátory talkshows, Klepper v této figuruje jenom jako autor doprovodných skečů (až nedávno dostal vlastní pořad), přičemž tu umí čeřit vody svým guerillovým hraním extrémnějšího novináře z opačné strany barikády.

04 a 03) Jordan Peele a Keegan-Michael Key

Ačkoliv již tohle duo neuvidíme v jejich společné, slavné sérii Key and Peele, nelze popřít, že oba dva stále platí za výrazné tváře současné komedie. Jejich skeče po pět let přinášely divákům humor a duo se díky nim objevilo i v dramatu Fargo - kde dovedlo svou absurdní roli sehrát s vážnou tváří. V současné době tihle dva krom epizodních výskytů pracují hned na svou separátních pořadech.

02) Rachel Bloom

Naopak zcela v internetové éře vyrostla Rachel Bloom, jejíž přisprostlý humor je často prokládán hudebními čísly. Nejspíše ji znáte pro její internetový seriál Crazy Ex-Girlfriend, jehož tón sice není pro každého - ale to je u komiků běžná výtka. Bloom se rozhodně nebojí říct cokoliv na plnou pusu a umí být jak dílem roztomilá, tak i dílem děsivá.

01) Louis C.K.

Absolutní král současných komiků se však jmenuje Louis a jeho skeče jsou tak sebedehonestační, že se u nich skoro můžete vsázet, jestli si to jejich řečník hodí ještě dnes anebo počká až do zítřka. Louis C.K. s jeho totální ironií dovede ukovat mírně trapný (ale to je záměr) humor z témat moderny i každodennosti. Testamentem jeho snahy byl desetidílný sitcom Horace and Pete, který z ničeho nic na své fanoušky vybalil na svém webu. Platí pro něj totéž, co pro celou Louisovu produkci: jde o humor skrze slzy!

Česká zábavička Komici s.r.o. The Tour začíná už v sobotu ve 20.00 na Prima COOL.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný