31. srpna 2017 14:22

Simpsonovi jako Mimoni! Podívejte se na 12 úžasných alternativních verzí žluté rodinky

Kolik Simpsonů znáš, tolikrát jsi fanouškem.

Již v sobotu ve 20.00 vás na Prima COOL čeká večerní maraton nových premiérových dílů Simpsonových. 28. řada zkrátka znovu klepe na dveře, a to je optimální čas vzpomenout, jak mohli Simpsonovi vypadat, kdyby jejich tvůrci zvolili jiný styl. Nemusíme si to jenom představovat – před pár lety svou vizi alternativních Simpsoňáků přednesl seriál sám!

Jsou tomu tři roky, co Speciální čarodějnický díl XXV v krátkém skeči předvedl několik alternativních verzí slavné žluté rodinky. Všimli jste si všech z nich?

Na úvod se ukázala prapůvodní žlutá rodinka, jak ji Matt Groening kreslil pro krátké skeče ještě v roce 1987 v The Tracey Ullman Show. Teprve o dva roky později se z této iterace stali Simpsonovi, jak je známe v seriálové podobě.

Líza se však následně zeptá, co by se stalo, kdyby nějaký „šílený marketér“ vytvořili mnoho dalších kopií. Nejspíše vám dávno došlo, že se právě tohle stalo. A tak poté – v duchu mnoha fanouškovských variací žluté rodinky – sami tvůrci Simpsonových popustili uzdu fantazii a vykreslili několik dalších alternativ inspirovaných v jiných seriálech!

Postupně tak před "kameru" nakráčí verze Simpsonových á la seriály Adventure Time, Pokémon, Naruto, Bleach, One Piece, South Park či Archer, ale také Mimoni, zvířecí verze (!), francouzská verze ze skeče Sylvaina Chometa či LEGO verze.

Netřeba dodávat, že by různé variace diametrálně proměnily styl Simpsonů. Takový, samozřejmě zcela hypotetický kříženec s Archerem by se krom drsného humoru Homera a (černou) Marge nejspíše mnohem častěji ukazoval na špionážních misích. Můžeme o tom alespoň snít...

Možnosti Simpsonů však jsou, zdá se, prakticky nekonečné. Nakonec, mrkněte na to sami a případně se pochlubte dalšími variacemi Simpsonů z dílny oficiálních tvůrců i fanoušků.

A nezapomeňte v sobotu od 20.00 sledovat zbrusu nové pokračování příběhů té jediné pravé Simpsonovic rodinky!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný