22. ledna 2018 18:44

VIDEO: Podívejte se na 6 nejzábavnějších scének s Mr. Beanem

Mr. Bean: Největší filmová katastrofa - upoutávka

Které řádění Mr. Beana si pamatujete nejlépe?

Mr. Bean se vrací! V sobotu ve 20.00 začíná na Prima COOL slavný Mr. Bean: Největší filmová katastrofa, první a nikoliv poslední film s legendárním britským komikem. Rowan Atkinson skrze svého pana Beana nejenže pro naši generaci oživil ducha grotesky, ale zároveň vytvořil i sérii nezapomenutelných skečů. Jako zahřívací kolo k filmu jsme pro vás vybrali hrstku těch nejslavnějších.

06) Jak se obléct v autě

Každý občas nestíháme, když však nestíhá Mr. Bean, je to o to větší zábava! V rámci reklamní série The Mini's Greatest Hits zaměřené na stejnojmenné kultovní vozidlo nám Bean dokázal, že se dá obléknout snad i v rakvi. Fanoušci Top Gearu ocení i hádku s řidičem druhého britského vozítka.

05) Bean vs. královna

Dost možná jediné video v historii, které obsahuje jak britskou královnu, tak i cosi připomínající penis (v tomto případě prst trčící z Beanova poklopce). Skeč, v němž se Bean vlastně jen upravuje na setkání s hlavou Spojeného království, je také geniální cvičení v té nejminimalističtější komice.

04) Bean pořádá párty

Všichni jsme tam byli – máte doma návštěvu, ale nemáte doma jídlo. Nebo pití. Nebo cokoliv. Je velmi slušná šance, že jste v dané krizovce vzpomněli i na Beanovo „řešení“ v podobě nasekaných větviček a dalších lahůdek! Tedy alespoň pokud jste scénku níže již dříve viděli. A pokud ne… připravte se na okamžik, který změní váš párty život!

03) Hrátky s betlémem

Bean funguje nejlépe, když je vyjádřením vnitřních tužeb každého z nás. Ať už je to betlém nebo třeba zmenšenina vlakové trati, každého z nás při pohledu na podobné výjevy určitě někdy napadlo „Jak by to vypadalo s platovými vojáčky“, popřípadě nějaká podobná variace téhož. Jen Bean má však odvahu něco takového skutečně otestovat…

02) Bazénový Bean

Prakticky totéž lze říct i o scéně z bazénu. Každý se může cítit jako velký haur, ale ony skokánky jsou ve skutečnosti mnohem výše, než jak na první pohled ze země působí! Bean se o tom přesvědčil v gagu, při němž tyrkysově modrou vodu skoro zabarvil do hněda.

01) Bean vs. krocan

Za nejlepší gag vůbec však nominujeme okamžik, kdy se Mr. Bean na moment promění v horor! Stačí k tomu jeden krocan a jedna bojácná přítelkyně. Nebudeme lhát, dodnes si pamatujeme, že jsme se u téhle scénky poprvé skoro zadusili smíchy…

Mr. Bean: Největší filmová katastrofa začíná na Prima COOL v sobotu ve 20.00.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný