17. prosince 2018 15:20

Negan z Živých mrtvých míří do videoherního světa

Je čas provětrat Lucille!

Koho z nás při pohledu na poslední dvě řady Živých mrtvých nenapadlo, že by bylo fajn sledovat delší příběh z pohledu psychopata Negana? Spin-off v tomto duchu tvůrci seriálu (zatím?) neoznámili, dočkali jsme se však něčeho skoro stejně dobrého - možnosti ovládat Negana ve videohře, jeho postava se totiž objevila v nové mlátičce Tekken 7!

Jak bylo oznámeno již v létě, Negan se do Tekkenu 7 podívá skrze poslední DLC přídavek. Nechybí mu přitom ani jeho seriálový kukuč, ani hlas jeho seriálového představitele Jeffreyho Deana Morgana (známého také z Lovců duchů).

Charimatický tvrďák, který se nebojí jít přes mrtvoly, bude moct nakopat polygonové zadky dalších postav Tekkena 7. A to s především s pomocí své kultovní baseballové pálky Lucille. Právě k tomu odkazuji i nový trailer, v němž si Negan pohraje s jinými postavami z Tekkena 7 nemlich stejným způsobem, jakým se před dvěma lety představil Rickovi a jeho partě.

Negan mimochodem není jedinou známější postavou, která si střihla "hostující" roli v bojovce - v minulosti jsme se totiž dočkali třeba Geralta v Soulcaliburu VI. Možná se tak začíná objevovat nový trend, který nám v budoucnu dovolí postavit Negana proti Luku Skywalkerovi, kapitánu Kirkovi nebo třeba Iron Manovi. Můžeme jen doufat. Podobné srandy jsou ostatně již řadu let běžné ve fanouškovských bojovkách, zdá se však, že nyní stejnému nápadu přišli na chuť i vývojáři AAA mlátiček.

Jak Negan vypadá ve hře můžete omrknout v upoutávce:

Premiérová 8. série Živých mrtvých běží na Prima COOL každou neděli večer.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný