25. dubna 2016 16:19

Ve kterých filmech se snaží prorazit herci z Teorie velkého třesku?

Komu se daří a komu ne?

Být účastníkem seriálového hitu je parádní věc – zároveň však jde i o prokletí! Jen vzpomeňte, kolik Přátel či pařmenů z Jak jsem potkal vaši matku se dočkalo navazující věhlasné kariéry? Snadné to při sahání na filmové role nemají ani mnozí vědátoři z Teorie velkého třesku. Mrkli jsme, jak se to daří původní seriálové sestavě.

Johnny Galecki

Sám představitel Leonarda má paradoxně nejmenší potřebu dostat se dále do filmového povědomí – již dávno před Teorií velkého třesku měl na kontě kultovní Vánoční prázdniny, Roseanne či Sázkaře. Před třemi lety se přesto mihl v Rickmanově komedii CBGB: Kolébka punku. Johnny si však už nemusí dokazovat, "že na to má".

Jim Parsons

Naproti tomu Jim by pořádný průlom potřeboval jako sůl! S blížícím se koncem seriálu totiž akutně hrozí, že se stane hercem jediné role. Zřejmě i proto se nedávno upsal do hlavní role magické komedie Man-Witch o učiteli, který v sobě objeví magické schopnosti. Spadl by mu tak do klína film, který se pekelně dlouho nachází v předprodukci a v minulosti jej měli točit Jack Black či Zach Galifianakis.

Kaley Cuoco

Velkého průlomu se prozatím nedočkala ani "Penny", přitom (při seriálu) paradoxně natočila asi nejvíce filmů ze všech! Mihla se třeba v komedii Všechny cesty vedou do hrobu od tvůrce Teda a Griffinových. Bohužel, Kaley má jinak vyloženě smůlu na propadáky. Komedie Neznámý autoři či Dokonalý svědek s.r.o. (viz obrázek níže) zůstaly dokonale neznámé, podobně jako ji ke kariéře nenapomohlo ani propůjčení hlasivek animáku Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda. Povzbuzující je alespoň to, že díky titěrnému rozpočtu zůstal Dokonalý svědek s.r.o. v černých číslech.

Simon Helberg

Zato představitel Howarda má na kontě už několik solidních zářezů a dost možná i nejlépe našlápnuto do budoucnosti! Po zaskórování ve filmech jako Dobrou noc a hodně štěstí anebo Seriózní muž se letos ukáže po boku Meryl Streep a Hugha Granta v dramedii Božská Florence. A bude tu v jedné z hlavních rolí! Film popisuje skutečný příběh operní zpěvačky Florence Foster Jenkinsové, která se proslavila tím, že ačkoliv měla naprosto otřesné pěvecké schopnosti, dostala se díky lásce (a penězům) svého manžela až na samotný operní vrchol.

Kunal Nayyar

Seriálový Raj je co do úspěšnou notně rozpolcený. I když je podle časopisu Forbes třetím až pátým nejlépe placeným seriálovým hercem světa, jeho poslední pokus o průlom se dá datovat do Doby ledové 4 z roku 2012. V animované sféře zjevně vidí i další budoucnost – letos bychom si jej totiž měli poslechnout jako vedlejší postavu v animáku Trolls, viz žertovná ilustrace níže. Škoda, že film bude v české kinodistribuci na 99 % předabován...

Teorie velkého třesku běží na COOLu od pondělí do čtvrtka ve 21.25!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný