10. října 2017 16:20

V Teorii velkého třesku byly 4 zábavné odkazy na Hru o trůny! Všimli jste si všech?

Když se Sheldon střetne s Tyrionem...

Kluci a holky z Teorie velkého třesku jsou proslavení svými nejrůznějšími popkulturními narážkami. Neopomenou počastovat jiné filmy, hry, komiksy či seriály – v jejich sítích uvízla dokonce i megapopulární Hra o trůny, a to hned několikrát.

04) Pře o meč

Díl: Variace na Schrödingerovu kočku

Kousek Jona Snowa by chtěl mít doma každý – a to včetně Leonarda a Sheldona, kteří se v 5. řadě seriálu začnou přít o cenu repliky jeho meče! Chvíli to vypadá, že je valyrijská ocel rozkmotří se Stuartem, nakonec ale vše dobře dopadne. Meč pověšený na zdi tak vlastně znamená, že je kousek Hry o trůny přítomný v každé epizodě.

03) Jon Snow podruhé

Díl: Renovace obchodu s komiksy

Zatímco se kluci přou o to, jestli má smysl odlovit Nathana Filliona, protože bude-li nepříjemný, zkazí jim to vzpomínky na jeho seriály, Raj zmíní, že mu takto kdysi setkání s představitelem Jona Snowa podobně pokazilo dojem ze Hry o trůny. Leonard však prohlásí, že se tak stalo, protože do auta Kita Haringtona zezadu naboural...

02) Penny a Hra o trůny

Díl: Vpád na Skywalkerův ranč

Další debata se rozhořela v epizodě, při níž Penny přirovnala výběr šampiónů Bernadette a Howarda k souboji mezi Horou a Oberynem. Bernadette se zeptá, jestli je Hra o trůny dalším serošem, který ji Leonard donutil sledovat – Penny však jenom odvětí, že se jí tenhle seriál překvapivě líbí. Jsou v něm totiž draci a sex.

01) Slavná událost

Díl: Úskalí sendviče na párty

Vše pak vyvrcholilo specifickým dílem dedikovaným Hře o trůny jako takové. V epizodě Úskalí sendviče na párty z nedávné 9. řady se náš gang po celou epizodu chystal na sledování Hry o trůny – Stuart se dokonce dostavil v kostýmu Noční hlídky, což samozřejmě vedlo ke kousavým vtípkům na téma skutečnosti, že členové Noční hlídky nemají (oficiálně) povolený žádný sex...

Teorie velkého třesku začíná opět ve středu ve 21.25 na Prima COOL.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný