25. dubna 2016 16:33

V těchto 7 dílech Simpsonových se Homer a Marge málem rozvedli! Viděli jste je všechny?

Dokud je smrt nerozdělí?

Homer a Marge spolu na obrazovkách vydrželi tak dlouho, že by si pomalu zasloužili diamantovou svatbu. Mnohokrát však měli namále! Zkuste, jestli si pamatujete jejich největší manželské krize!

Ve víru vášně

Ačkoliv co do počtu krizí a potenciálních nevěr rozhodně vede Homer, čistě v rámci vyvážení začneme příběhem Marge až z daleké 1. řady. I tady vše na úvod pokazí Homie, když zcela zdevastuje narozeniny své krásné ženy a navrch jí jako dárek dá bowlingovou kouli. Marge se ovšem nenechá zahanbit, rozhodne se bowling skutečně naučit – a, ouha, začne jí při tom pomáhat jistý Jacques...

O čem muži sní

Naopak jednou z nejnovějších krizových epizod byl kontroverzní počátek 27. řady. Dlouho dopředu anoncovaná separace Homera a Marge tu začala, když se Homer namísto léčby své narkolepsie uchýlil k láhvi, a manželský poradce navrhne oddělení páru. A smilník Homer si rychle najde dvacítkovou náhradu. Naštěstí – alespoň pro Homera, méně pak už pro diváky – se celá následná série katastrof na konci ukáže být pouhým snem.

Ctěný pan Homer

Další Homíkova chyba nese jméno Ctěný pan Homer – v originále Colonel Homer, dle titulu, jímž se nechal častovat manager Elvise Presleyho. Pan Simpsoňák se tu stane managerem country zpěvačky Larleen, která k němu zjevně začne chovat romantické city. A to tak, že hodně – brzy jej totiž bez okolků svádí! Jako mnohokrát jindy se Homer při závěrečném dilematu rozhodne pověsit svou rozjetou kariérou v showbyznysu na hřebík a vrátí se k žárlivé Marge...

Poslední pokušení Homera Simpsona

Naprostou klasikou je potom “ten díl s Mindy”, Homerovou sexy kolegyní, s níž v závěru dílu Homer skončí na hotelové posteli. I když to dvojici klape doslova elektrifikujícím způsobem, Homer jí v posledním okamžiku opět dá vale. K jeho cti nutno říct, že se jí snažil vyhýbat už před tím, než je pan Burns poslal na společný pracovní výlet. Na návrat ke status quo tentokrát dojde doslova několik málo okamžiků před… však víte čím.

Novorozeně

Tak trochu netradiční “nevěrovou” epizodou je Novorozeně. Opět jde o díl zaměřený na Homera, který ke své nové afekci přijde jako slepý k houslím – když uklidňuje Gretchen, těhotnou ženu, s níž uvízl ve výtahu. Namísto veselé historky pro chlapy u Vočka se však Homer s Gretchen začne vídat i nadále, a dokonce si vypěstuje skoro otcovský vztah k malému klučinovi, jehož pomohl přivést na svět…

Výročí ve vlaku

Poslední dvě zmínky věnujeme znovu nevěrnici Marge. Zajímavé je, že zatímco jindy za její skoro-nevěru může Homer, ve Výročí ve vlaku si ji přivodí sama. Narazí totiž omylem na webovou stránku slibující vdaným paničkám trochu toho diskrétního povyražení. A namísto uzavření prohlížeče a smazání cookies využije jejích služeb. Potká při tom sympatického Bena (namluveného v originále Sethem MacFarlanem), který se do ní rychle zamiluje!

Tiráda americké hospodyňky

Podobně jako Novorozeně je i Tiráda americké hospodyňky dílem víceméně o mentální nevěře. Marge se tu rozhodne sepsat literární romanci, prakticky každému čtenáři je z ní však jasné, že její autobiografická postava touží po knižní verzi Neda Flanderse! Homer, jak už to chodí, se po většinu dílu věnuje svému novému logickému projektu, řízení ambulance. Obě linie se pak v závěru spojí, když žárlivci Homiemu dojde, jak se věci mají – a stejně jako v knize se začne schylovat ke smrtícímu zápasu s Flandersem!

Naštěstí vždy vše dopadne dobře! To už ale jistě sami znáte – Simpsonovi jsou vám na Prima COOL k dispozici každý podvečer!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný