17. ledna 2017 17:03
Adam Vala

Tyhle 4 teorie zamávají se Hrou o trůny! Věříte, že se Daenerys zamiluje do Jona Sněha?

Tyhle 4 teorie zamávají se Hrou o trůny! Věříte, že se Daenerys zamiluje do Jona Sněha?

Ačkoliv je teprve leden, každou vteřinou je uvedení premiérového dílu sedmé série Hry o trůny blíž a blíž. Logicky se proto rojí nejrůznější spekulace a teorie, které by se mohly nakonec přetavit ve skutečnost. Protože jich je ale opravdu hodně, vybíráme 4 nejrealističtější.

Jon + Daenerys = VSL

Jon Snow zemřel a po svém zázračném znovuzrození už měl dostatečné právo opustit Noční hlídku. Jako samostatná jednotka pracuje na znovuzískání Severu a je pravděpodobné, že se již brzy setká s Daenerys. Navíc, pokud je skutečně Targaryen, je v seriálu zároveň jediným žijícím mužem tohoto rodu a s Danny by to mohli (měli?) dát dohromady!

Jon se vypořádá s Theonem

I když Theon není v zásadě zlým člověkem, rod Starků zradil ihned, kdy vycítil první příležitost a to je něco, co mu Jon pravděpodobně nebude chtít prominout. I přes to, že zbídačený Greyjoy pomohl utéct Sanse ze Zimohradu, dojde ke konfrontaci a Jon Theona zabije.

Gendry se vrátí s nárokem na trůn

Aby toho nebylo málo, na scénu se pravděpodobně vrátí Gendry. Možná jste na něj zapomněli, ale jde o nejstaršího syna zesnulého krále Roberta Baratheona, a i přes to, že se jedná o levobočka, bude chtít trůn pro sebe. Cersei se to asi nebude líbit, ale to si měla vyřešit dřív. Gendryho nedokázala zabít ještě v Králově přístavišti a teď už může být pozdě.

Jamie zbaví svět Cersei

Královně matce už regulérně přeskočilo. Poté, co se zbavila konkurence v podobě Maergery a seslala tím smrt i na své poslední žijící dítě, je na Jaimem, aby už tomuhle bláznovství učinil přítrž. Jamie dostojí své pověsti Králokata a ukončí bídný život své sestry jednou pro vždy.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný