21. července 2016 12:00

Tyhle 3 postavy ze Simpsonových by si zasloužily vlastní seriál!

Po konci Simpsonů by se rozhodně našel nástupce!

Simpsonovi jsou sice evergreenem COOLu, vše dobré však jednou skončí. Dokonce i o žluté rodince se tak začíná šuškat, že se dočká „jenom“ třiceti řad! Co přijde potom? Možná oživení Futuramy, možná něco zcela odlišného. Pokud by se ale producenti rozhodli dát vlastní seriál jednomu z dalších Springfielďanů, máme pro ně minimálně tři solidní tipy

Vočko

Potenciální seriál: Vočkův bar

Dávno předtím, než se populárním sitcomem stala Teorie velkého třesku, dokonce i dávno před Přáteli, tu byl sitcom jménem Na zdraví. Možná si jej i pamatujete z tuzemské premiéry někdy v 90. letech. Jakmile odezní Simpsonovi, vlastně by dávalo smysl přesunout zápletky případného pokračování (znovu upozorňujeme: momentálně jen vycucaného z našich prstů) k Vočkovi do baru.

Typ příběhů by se tím rázem proměnil. Namísto rodinných trampot bychom tu měli problémy násosků, popřípadě Vočka a jeho podniku. Přitom by však jádro zápletek a typy postav mohly být podobné. Jasně, bylo by nutno upravit i počet postav – chtělo by to třebas Vočka oženit. Sám Vočko je však natolik smutnou postavou, že by si rozhodně zasloužil dočkat se na konci Simpsonů vydatného šťastného konce!

Burns

Potenciální seriál: Podivuhodný případ Montgomeryho Burnse

Jakkoliv všechny hypotetické navazující seriály smrdí tak trochu ideou Joeyho, podobného nápadu navazujícího na Přátele, zrovna v případě pana Burnse by vlastní formát mohl být radikálně odlišný od původní premisy Simpsonových. Důvod? Burns, zrovna sto let starý chlapák, má ve své minulosti jistě příběhů na rozdávání!

Burnsova story by tak vlastně mohla být svého druhu čímsi jako je Futurama – příběh z jiného období, jenom tentokrát nikoliv budoucnosti, nýbrž staré dobré minulosti. Od jeho příchodu do Ameriky, světových válek či zisku bohatství až po alternativní minulost, kdy se Burns nachomýtne k historickým událostem a na způsob Forresta Gumpa je změní. Vlastně by to k celé porci zábavy mohlo i dobře učit historii 20. století!

Líza

Potenciální seriál: Západní křídlo 2030

Co si budeme namlouvat, Líza je asi jediný člen rodiny, který nějakou budoucnost vůbec má. Bart je prakticky v každé alternativní vizi odrostlých dětí totální lamou, které nechybí mnoho, aby začala vyžírat popelnice. Namísto toho Líza – jakkoliv trochu degradovala a řadě diváků vadí – má pořád potenciálu na rozdávání!

Její potenciální seroš by klidně mohl čerpat z možnosti, že se z Lízy stane prezidentka. Bylo by to hodně odlišné od Simpsonových samotných – jenže snad nikdy v historii nebyla doba podobně příhodná pro politickou satiru, jako právě dnes! Dejte dohromady scenáristy Johna Olivera a Jona Stewarta, utahujte si z obou stran politické barikády, a Líza může být na příštích 20 let novou kultovní postavou animáků.

Simpsonovi se vám na Prima COOL nabízejí každý podvečer.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný