29. října 2019 11:33

Nový trailer na Star Wars seriál Mandalorian potvrzuje, že nás čeká něco bombastického

Fanoušci Star Wars letos zažijí předčasné Vánoce.

Nový seriál ze světa Star Wars dostal druhý velký trailer. The Mandalorian si odbude premiéru už 12. listopadu na nové streamovací službě Disney+ a bude vyprávět příběh nájemného lovce v období mezi pádem Impéria a nástupem Prvního řádu.

Hlavní producent seriálu Jon Favreau (Iron Man, Iron Man 2, Kniha džunglí) řekl v jednom z rozhovorů, že chce "ukázat temnější, šílenější stránku Star Wars", což potvrzuje i ladění druhého traileru. To připomíná mix kosmického westernu s postapokalyptickými klasikami jako Šílený Max. Skvěle v něm funguje taky mystický hlas Wernera Herzoga, což bude jeden z hereckých veteránů, kteří si ve filmu zahrají – kromě Nicka Nolteho nebo Carla Weatherse.

Disney dal tvůrcům opravdu štědrý rozpočet, když některé díly stály až 15 milionů dolarů, čímž se vyrovnaly nejdražším seriálovým rozpočtům v čele se Hrou o trůny a Korunou. Režisérem osmého dílu bude třeba Taika Waititi (Thor: Ragnarok, Králíček Jojo).

Zhruba hodinové epizody nevyjdou najednou, ale postupně, přičemž finální osmý díl první sezony má mít premiéru ž 27. prosince.

Nalákal vás nový Star Wars seriál?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný