22. března 2016 11:34

TOP GEAR: Nový moderátor se tvrdě obul do Clarksona a jeho týmu. Označil je za šašky a...

Chris Evans nejde pro ostrá slova daleko.

Chris Evans, nový hlavní moderátor Top Gearu, se rozhodl tvrdě vrátit úder všem kritikům, kteří přitom neviděli ještě ani minutu z jeho pořadu. Dal přezdívku bývalé topgearovské trojce Clarkson, May a Hammod. Označil je jako Zippyho, Bungla a Georgeho, což jsou komické postavičky z dětského TV pořadu Rainbow.

Ve sloupku pro magazín Sunday pak dodal: "Dneska vyrážím do Benátek, kde budeme točit s Tou automobilovou show... Dobrý název, nemyslíte? Tak bych přejmenoval Top Gear, kdyby Zippy, Bungle a George vyhlásili, že vlastní nenávratně veškerá práva k názvu našeho pořadu. Buď takhle, nebo taky ještě Carmageddon, to si mi vždycky líbilo."

Od chvíle, co byl Evans vyhlášen za novou hlavu Top Gearu, valí se na něho z ostrovního tisku kritika. Ta se ještě zvýšila poté, co prosáklo, že odešli další důležití lidé z produkčního týmu Top Gearu a že se Evans choval při natáčení neurvale.

Evans však řeči o své neurvalosti tvrdě popřel: "Ještě ani nemáme postavené studio, v kterém bych se mohl chovat hulvátsky. Až ho postavíme, tak slibuju, že do něho nepustím žádného žalovníčka."

Co říkáte na Evansova slova? A zajímá vás, jak nakonec dopadne nový Top Gear?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný