27. července 2017 18:23

Tohle jsou 4 nejvymakanější vtipy v Simpsonových! Na jejich pointu se čekalo i několik let

Na tyhle vtipy jsme si počkali.

Každý vtip – ty v Simpsonových nevyjímaje – potřebuje jak svůj úvod, tak i svou pointu. Na to druhé si obvykle počkáme sotva pár sekund, maximálně pár minut. Občas však scenáristé mohou pointu držet v kapse týdny, měsíce či dokonce roky. Vzpomněli jsme na čtyři skvělé okamžiky, kdy Simpsonovi s pointou takto dlouho otáleli.

4) Hans Moleman má vážně 31 let

Čekačka na pointu: 3 díly

Začneme těmi kratšími z čekaček. V jednom z dílů 4. řady například nebohý Hans zmíní, že mu alkohol zničil život, protože je mu ve skutečnosti teprve 31 let. Vypadá to jako humor...

... ale o tři díly dříve seriál v kratičkém okamžiku ukázal jeho řidičák, kde si při pauznutí a maximálním zvětšení s přimhouřenýma očima lze přečíst, že se narodil v roce 1961. Vzhledem k tomu, že díl vznikl v roce 1993, Hans mluví pravdu!

3) Celý film o McBainovi

Čekačka na pointu: 2 řady a 8 dílů

To na dokončení příběhu akčního hrdina McBaina si diváci posečkali už mnohem déle. První zmínka (McBain u kapitána oznamuje, že Mendoza řídí kartel) se objevila ve 12. díle 2. řady, McBainova parťáka zabijí ve 3. řadě a ve 4. řadě se McBain i vloudí na Mendozovu párty. Neskončí to pro něj dobře.

Jenže již v 15. díle 2. řady jsme si mohli všimnout, že McBain vyhazuje Mendozu z mrakodrapu – zdá se tak, že až tohle je (nechronologicky) zakončení celého příběhu. Na YouTube lze najít dokonce celé, správně seřazené sestřihy. Udělejte s touto informací, co uznáte za nutné.

2) Neapolská zmrzka

Čekačka na pointu: 2 řady a 2 díly

Homer se těší na čokoládovou odměnu, je však náhled zrazen – hnědá část jeho zmrzliny chybí! D'oh! Kéž by se mu tak pachatel mohl dostat do rukou...

Trvalo celé dvě další sezony, než jsme se konečně dozvěděli – vlastně docela předpokládatelnou – identitu záškodníka skrze tuto nenápadnou scénku určenou jenom fanouškům se sloní pamětí!

1) Předpovězení Ráčka

Čekačka na pointu: skoro 6 řad

Nevinně působící náhrobek třetího čarodějnického dílu nám vedle mnoha dalších zvířátek ukázal i smutný pohled na hrob s humrem, který byl "sněden omylem". Nejde však o odkaz na slavný díl s Ráčkem...

Tomu totiž Homer "přihřál koupel" až (bez dvou dílů) o 6 řad později!

Simpsonovi se vám připomenou i dnes od 12.55 a 18.25 na Prima COOL.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný