13. února 2017 16:05

Tohle je 7 nejkrásnějších záběrů ze Simpsonových! Který se vám líbí nejvíc?

Kompozice jako z obrazu!

Ve zlatém věku Simpsonových platilo, že každý díl poskytl nejen super příběh, ale i celou řadu narážek na jiné slavné filmy, obrazy a umění obecně. Ve své dlouhé historii díky tomu na obrazovce seriálu vznikla pořádná baterie překrásných kompozic. Nadšení fanoušci je vypichují na instagramovém účtu Scenic Simpsons, z něhož jsme si vypůjčili sedmero ukázek.

7) Lehko na pískovišti...

Díl: Bart generálem aneb Kdopak by se Nelsona bál

Knoflíková válka dodnes platí za jeden z nejlepších válečných filmů všech dob – ačkoliv v ní nenajdete ani jeden tank a proklatě málo atomovek. Simpsonovi si udělali vlastní variaci odvěkého tématu "dětských válek" a pomohli si i momentkou, která by skoro patřila spíše do Copollovy Apokalypsy!

6) David proti Goliášům

Díl: Lízino rande s blbostí

Díl, který začal polidšťovat Nelsona, do té doby toliko šikanátora o hlavu vyššího než všechny děti okolo, vykreslil i osudovou scenérii, která by se velmi solidně vyjímala i v libovolném westernu!

5) Pod slávou tma

Díl: Bart na vrcholu slávy

I když vaši tvář zná celý svět (nebo alespoň Springfield), neznamená to, že v zadní části studia stejně nejste nejsamotější bytostí pod sluncem. Nebo alespoň pod lampou.

4) Vertigo

Díl: Homer miluje Flanderse

Nečekané přátelství Homera s Flandersem bylo pro Nedíka takovým traumatem, že jeho znetvořené psyché začalo formovat záběry do Hitchcockovských kompozic!

3) Nočním mstitelem

Díl: Homer strážcem zákona

Když se Homer stane maskovaným hrdinou, okamžiky, které obvykle prohnípá v posteli, najednou získají takový nádech dramatu, že je nutno je i náležitě protmaveně vykreslit! Nebo snad nakreslit?

2) Vězněm moci

Díl: Homer na pálce

Nekonečné pletichaření pana Burnse, toho času plánujícího hvězdnou kariéru sportovního týmu elektrárny, by jej mělo dostat za mříže – jak už to ovšem u mužů u lizu chodí, vězení se dočkají leda tak v obrazové metafoře.

1) Tenkrát při východě

Díl: Bart světský

Kariéra komediantů v podobě Homera Simpsona má svá úskalí, ale i své krásy – třeba v podobě slunce hovícího nad romantickou krásou cirkusáckého tábořiště.

A více momentek najdete již sami na Scenic Simpsons.

Simpsonovi se vám na Prima COOL nabízejí každý podvečer.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný