29. října 2017 18:43

Tohle je 7 nejděsivějších hororů s malými dětmi! Viděli jste je všechny?

Sinister - upoutávka

Velké zlo v malém balení.

Halloween je tu a s ním si na Prima COOL v úterý ve 23.20 budete moct dopřát i luxusní horor Sinister! Biják z roku 2012, v němž se - do jisté míry - v roli hlavních bestií objeví dětičky, nás přiměl vzpomenout na jiné příklady ratolestí, které jsou příjemné asi jako břitva.

07) Osvícení

Ačkoliv toho dvojčata Gradyova moc nenapáchala, jejich otravné postávání v chodbě hotelu v Osvícení je něčím, co nám dodnes nahazuje husinu. A není to jenom kvůli tomu, že umějí hrůzu doslova dávkovat ve dvojím množství!

06) Dobrý synek

Mnozí jsme předpokládali již v sérii Sám doma, že je Macaulay Culkin ve skrytu duše psychopat – kdo jiný tyranizuje náhodné duo lupičů namísto toho, aby zavolal policii? Teprve Dobrý synek, kde si Culkin jen tři roky po prvním Sám doma střihne dítě doslova s ďábelskými choutkami, nám to však potvrdilo!

05) Kukuřičné děti

Děti, které zabijí rodiče a uctívají satanistické monstrum ukrývající se v lánech kukuřice? Říkáme vám, kdyby lidé používali antikoncepci častěji, dalo se tomu předejít!

04) Přichází Satan!

Každé dítě je tak trochu Satanáš, ale v případě Damiena to platí doslova. Tenhle malý antikrist s gustem zabíjí své chůvy a chystá apokalypsu častěji než Stewie Griffin.

03) Kruh

Samara, ústřední nešťastnice z Kruhu, trpí nejenže poněkud vlažným přístupem k módě a osobní hygieně, ale navíc také zabíjí každého ubožáka, který věnuje pár minut její videokazetě. Kdyby počkala pár let do příchodu YouTube, mohla vyhubit celé lidstvo.

02) Musíme si promluvit o Kevinovi

Zatímco většina frajerů a frajerek z našeho seznamu musí zabíjet lidi s pomocí nadpřirozených schopností, dospívající Kevin si umí poradit i bez nich! Tenhle ničema z filmu inspirovaného šílenými střelci děsí tím víc, že v reálu pobíhá po světě daleko více jeho kopií…

01) Carrie

Leckoho z nás střední škola doslova umořovala, většinou jsme se s tím však smířili a řekli si, že zkusíme být cool až na vejšce nebo v práci. Carrie však ne! Její telekinetický vyvražďovák desítek študáků na maturitním plese umí dodnes náležitě vyděsit!

Sinister začíná v úterý ve 23.20 na Prima COOL.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný