18. září 2017 11:59

Tohle je 13 nejlepších hlášek Marge Simpsonové! Která vás rozsekala nejvíc?

Kdo je tady skutečná hlava rodiny?

Marge je dost možná nejracionálnějším členem žluté rodinky – tedy, ne že by to bylo tak těžké. Právě díky tomu, že žije se samými blázny, však její porce selského rozumu i občasné momentky šílenství působí tak pikantně. Vybrali jsme třináctero toho nejlepšího od obou příchutí!

13) Marge naštvaná

Vočko: "Jé, ahoj, Marge. Líbí se mi, co sis udělala s vlasama." Marge: "Zastihl jsi mě ve špatné náladě, Vočko. Doufám, že pochopíš, že dnes nebudu předstírat, že tě mám ráda!"

12) Marge nadržená

Bart (poté, co se bojí UFO, a nachytá Homera a Marge in flagranti): "Ááá! Nemohl bych spát dneska s váma v posteli?" Marge: "Ne." Bart: "A sednout si na střechu s baseballovou pálkou, kdyby UFO přiletělo?" Marge: "Jo, jo, jo, jo. To by šlo. To by šlo."

11) Marge výchovná

Marge: "Barte, ne!" Bart: "Co, já?" Marge: "Promiň, síla zvyku. Lízo!"

10) Marge máslová

Marge (unaveně): "Děti, poslouchejte svou mámu. Miřte nízko. Tak nízko, že bude každému ukradané, pokud uspějete. (pauza) Večeře je v troubě. Pokud chcete máslo, je pod mou tváří."

09) Marge přísná

Marge (v čarodějnickém dílu): "Homere, nesouhlasím s tvými výchovnými metodami! (následně bere do ruky brokovnici a všechny zastřelí)"

08) Marge kulinářská

Marge: "Udělala jsem speciální večeři. Všechny chody jsou zákusek." Homer: "I zákusek?" Marge: "Zákusek jsou tři zákusky!"

07) Marge racionální

Marge: "Miláčku, jestli tě šikanuje spolužák, měl bys to říct nějakému učiteli." Bart: "Ale mami, mě šikanuje učitel!" Marge: "No to se divím, že si Nelson Muntz nechává lézt do zelí..."

06) Marge pesimistkou

Líza: "Mami, říkala jsi, že všichni stopaři jsou 'feťáci posedlí hledáním dobrodružství'." Marge: "To není pravda. Říkala jsem "dobrodruzi posedlí hledáním fetu". Nevkládej mi do úst slova, která jsem neřekla!"

05) Marge strhaná

Bart: "Mám hlad. Mami, nedáme se ke katolíkům, abychom dostali tu oplatku?" Marge: "Ne, ke katolíkům ani náhodou. Tři děti mi stačí, díky."

04) Marge za pět prstů

Marge: "A já prodala čínský porcelán." Bart: "Vážně? Ale ten se v naší rodině dědil z generace na generaci." Marge: "No, popravdě ho moje matka štípla tam, co uklízela. Trvalo léta, než nakradla celou sadu."

03) Marge výživová

Homer: "Marge, jak jsi mohla dopustit, abych takhle ztloustnul?" Marge: "Já? Dávám ti snad já máslo do kávy?"

02) Marge antropologem

Bart: "Co je to za člověka?" Marge: "To není člověk. To je Troy McClur!"

01) Marge zasněná

Marge: "Oh, vy jste tedy vdovec?!" Tony: "Nosím květiny na její hrob každou neděli." Marge (zasněně): "Květiny každičký víkend. Oh, kéž bych byla mrtvá!"

Simpsonovi se vám na Prima COOL nabízejí dnes opět od 12.55 a 18.20.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný