23. února 2023 12:45

Velká chyba v novém dílu The Last of Us: Bude stejně legendární jako kelímek ve Hře o trůny?

Pozorným divákům v jednom záběru šesté epizody neunikla dost výrazná nesrovnalost...

Když se Joel (Pedro Pascal) a Ellie (Bella Ramsey) v šesté epizodě seriálu The Last of Us vydají k řece, kolem níž prý řádí zabijácká komanda, mají obavu. Nakonec však na nikoho nenarazí a bezpečně přejdou most. Jenže byli v té chvíli u řeky skutečně sami?

Pozorní diváci totiž na sociálních sítích začali sdílet dronový záběr na zmíněný zasněžený most (v čase 13:09), kterým je mimochodem Canmore Engine Bridge západně od kanadského Calgary. U levého okraje na něm bez větších potíží lze zachytit dvě skupinky lidí oklopené filmařským náčiním – do záběru se zkrátka dostali členové štábu.

@domineo32 The Last of Us : Season 1, Episode 6. About 15 minutes in. They might have accidentally left a few of the film crew in the shot. #thelastofus #hbomax #filmcrew #accident ♬ The Last of Us Theme - Epic Version - L'Orchestra Cinematique

Diváci hned začali situaci komentovat stylem, jak je možné, že si toho nikdo při finálním sestřihu nevšiml. Popularitu však získala reakce: „Pořád lepší než kelímek ze Starbucks.“ Ta narážela na chybu z jiného populárního HBO seriálu, když ve čtvrté epizodě osmé sezony Hry o trůny zůstal na stole v záběru kelímek s kávou.

Právě zapomenutý kelímek tehdy vyvolal velký rozruch, protože byl pro mnoho fanoušků symbolem skutečnosti, že kdysi kvalitní seriál ztrácí na kvalitě realizace i soudržnosti vyprávění. The Last of Us má zatím převážně pozitivní ohlasy, řada fanoušků tak může třeba předstírat, že za mostem jen odpočívají chladem znavené skupinky nakažených...

Zdroj: Daily Mail

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný