17. června 2018 14:25

Kdo všechno se zúčastní svatby Sheldona a Amy?

Nemožné se stává realitou!

Finále 11. řady Teorie velkého třesku je na spadnutí, a to znamená jediné – veselku! Zásnuby nakousnuté ve finále 10. řady mají své logické vyvrcholení, a my víme, kdo všechno bude u toho. Mezi očekávatelnými svatebčany totiž najdeme i pár velmi zajímavých tváří.

Hned na úvod potvrďme, že jak Amy, tak i Sheldon na svatbě budou – v každém jiném seriálu by přítomnost ústředního páru nejspíš byla logická, ale v tomhle... nebyla zas tak jistá. Napůl jsme očekávali, že Sheldon k oltáři dojde robotem, přes Skype nebo nějakou podobnou taškařicí, ale naštěstí marně!

Stejně tak se můžete těšit i na tradiční paletu zbylých hlavní představitelů od Penny a Leonarda, až třeba po Wolowitze a Kripkeho. Je jasné, že tu tak trochu hrají druhé housle, tohle je show zejména pro Amy a Sheldyho. Nicméně bylo by trestuhodné, kdyby se Sheldonovi nejlepší (ne)přátelé na svatbě ani nemihli.

Další svatebčané jsou již trochu zajímavější. Dorazí totiž i celá Sheldyho rodina, což je vždycky recept na dobrou taškařici. Z Sheldonových sourozenců (a mámy) zaujme především brácha Georgie s tváří Jerryho O'Connella alias ústředního herce prastaré scifárny Cesta do neznáma (alias "Klouzači").

Toho sice věrní diváci znají i z předešlé epizody, čerstvé diváky však může přesto překvapit. Podobně dorazí i papínek od Amy, zajímavější je však její máma – tu totiž hraje filmová veteránka Kathy Bates, již můžete znát třeba z Titanicu nebo ze sitcomu Dva a půl chlapa. Pravda, mámu Amy hrála v jediné předešlé scéně (po Skypu) zcela jiná dáma. To ale radši nechme plavat...

Největšími hvězdami epizody však není nikdo z hlavního proudu, nýbrž jistá hostující dvojice! Ano, uhodli jste – vrací se Sheldonova nemesis Will Wheaton, který si v duchu správného antagonisty nemůže nechat svajbu uniknout! Ale nebude tam sám...

Obřad totiž bude řídit jistý Mark Hamill alias Luke Skywalker! Je nasnadě, že by k Sheldonovi trochu více sedl Leonard "Spock" Nimoy, jenže toho si Sheldon bohužel ještě nenaklonoval. Hamill je navíc po posledních Star Wars dost v kurzu – a svou roli oddávajícího by si měl vyloženě užít!

Co na to řekne startrekovský Will Wheaton? Na to se budete muset podívat sami. Velké svatební finále začíná na Prima COOL již v pondělí ve 20.50!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný