12. července 2019 14:54

Vydejte se do zákulisí Teorie velkého třesku! Speciální díl jménem Rozloučení uvidíte na COOLu v pondělí po finální epizodě

Po závěrečné epizodě Teorie velkého třesku dostanete ještě nášup!

Finální epizoda Teorie velkého třesku začíná na COOLu v pondělí ve 20.15. Pokud však chcete ještě jednu bonusovou návštěvu placu, dejte si s námi ve 20.45 speciální díl jménem Rozloučení, který dojemně shrnul celou historii seriálu, u kterého mnozí z nás vyrostli.

Nepřekvapí proto, že nostalgie odkapává z každé sekundy speciálu! Černobílé obrázky (jako kdyby v roce 2008 neexistoval barevný film) a vzpomínání je ale lemováno vydanou porcí informací.

Dílem provádějí Kaley Cuoco (Penny) a Johnny Galecki (Leonard), kteří vám zevrubně ukáží celé natáčecí studio a připomenou, co všechno se v něm odehrávalo. V podmínkách sitcomu není snadné vytvořit tak různorodé kulisy, jako je paluba Mezinárodní vesmírné stanice, poušť, ulice nebo kabina lodi Sojuz. Teorie velkého třesku to ale i přesto dokázala! Jde dokonce o jediný natáčení plac v daném komplexu, který byl nedávno pojmenován přímo po svém seriálu - dnes se tak zve The Big Bang Theory Stage.

Speciál tak není zajímavý jen pro fanoušky Teorie velkého třesku, ale také toho, jak televizní magie jako taková vzniká. Pohled na to, jak je natáčecí plac uspořádán a jak produkce reálně probíhá, je vlastně zajímavý i pro lidi, kteří nikdy neviděli ani jedinou epizodu Teorie velkého třesku. Ten zbytek... má holt ve speciálu příjemný, dojemný bonus.

Spolu s tím se hrdinové Teorie velkého třesku pochlubí i řadou klasických historek z natáčení - díky víc jak dekádu dlouhému vzniku je lahoda sledovat prastaré záběry z 1. řady po boku záběrů nejnovějších. Až z podobného srovnání si totiž pořádně uvědomíte, jak ten čas letí!

Rozloučení má tak prakticky jedinou nevýhodu - omezenou stopáž! Člověk by se s Teorií velkého třesku klidně loučil mnohem déle, taková už je však povaha smiřování se s tím, že opravdu skončil jeden z významnějších sitcomů 21. století.

Teorie velkého třesku: Rozloučení začíná na Prima COOL v pondělí ve 20.45.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný