19. dubna 2018 14:43

Luke Skywalker míří do Teorie velkého třesku! Ve kterém díle ho uvidíte?

Jste připraveni na nezapomenutelnou událost?

V ČLÁNKU JSOU SPOILERY Z 11. SÉRIE TEORIE VELKÉHO TŘESKU!

Finále jedenácté sezóny Teorie velkého třesku bude opravdu velkolepé. Na svatbu Sheldona a Amy totiž dorazí pořádný ranec hostů, a tím nejzásadnějším bude Mark Hamill neboli Luke Skywalker ze ságy Star Wars.

Podrobnosti Hamillovi účasti se přísně tají, dá se však předpokládat, že si zahraje sám sebe. Jelikož Sheldon patří mezi skalní fandy Star Wars, znamená pro něj Hamill podobnou ikonu jako třeba astrofyzik Stephen Hawking, který se v seriálu taky několikrát objevil.

Kromě Hamilla bude mezi svatebními hosty také dosud neviděný Sheldonův bratr Georgie v podání Jerryho O'Connella. Novou tváří bude i herečka Kathy Bates, známá z dalších počinů producenta seriálu Chucka Lorreho (Dva a půl chlapa, Disjointed). A aby těch nováčků nebylo málo, v zatím neznámé roli se objeví herečka Laurel Lapkus (Orange Is the New Black) a kouzelník Teller.

Chybět nebude ani Sheldonova máma (Laurie Metcalf), sestra Missy (Courtney Posehn), Sheldonův sok Barry Kripke (John Ross Bowie), Bert (Brian Posehn) nebo geekovská celebrita Wil Wheaton. O zábavu tak stoprocentně bude postaráno!

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný