2. února 2019 12:04

Co chtějí herci z Teorie velkého třesku vidět na konci 12. série?

Velké finále očima Sheldona, Leonarda a Penny.

Teorie velkého třesku začala před 12 lety a letos po 279 epizodách dojde ke svému konci. Jak příběh Sheldona a spol. dopadne? O tom zatím můžeme jen spekulovat. Finální 12. série na Prima COOL každopádně začne v pondělí 4. února ve 20.15, a pokud vás zajímá, jak by seriál ukončili samotní herci, pokračujte ve čtení.

Vize Kaley Cuoco (Penny), Johnnyho Galeckiho (Leonard) a Jima Parsonse (Sheldon) zazněly v rozhovoru pro časopis Entertainment Weekly, a měly přitom značnou příchuť nostalgie.

"Výtah, rozhodně," řekl Parsons, "to je moje velké přání pro poslední díl. Konečně někdo opraví výtah, ale stane se tak jenom na minutu, než se v něm někdo jiný zasekne." Cuoco dodala, že by podobné finále bylo perfektní i pro ni.

Nejen komedií je ale sitcom živ. Podle Galeckiho bude třeba do finále přidat i pár emotivních scén: "Všichni budeme při natáčení posledních okamžiků brečet," řekl Galecki, "Musíme to tedy nějak zdůvodnit v zápletce!"

Vzhledem k tomu, co všechno se v Teorii velkého třesku již odehrálo, můžeme tipovat potenciální narození nějakého potomka nebo udílení Nobelovek. Podíváme-li se na to, jak skončili Přátelé, překvapivé by nebylo ani to, že se ústřední parta musí rozpadnout – Sheldon třeba (spekulujeme!) dostane s Amy pozici v zahraničí, zatímco se Raj odstěhuje zpátky do Indie. To by byla ještě optimističtější možnost.

Pokud totiž vzpomeneme na finále Jak jsem potkal vaši matku, nabízí se i tragičtější finiš. Doufejme však, že se filmaři něčemu takovému po kontroverzi finiši "Matky" raději vyvarují.

V součtu Teorie velkého třesku získala úctyhodných 52 nominací na ceny Emmy, přičemž desítku z nich i proměnila. Jak to vše dopadne, nevědí zatím ani za Velkou louží, kde je 12. série zhruba za svou polovinou. Zůstaňte proto s námi a přesvědčte se, jak Teorie velkého třesku doopravdy dopadne!

Premiéra 12. série Teorie velkého třesku začíná na Prima COOL v pondělí 4. února ve 20.15.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný