17. března 2018 19:43

7 lidí, které bychom chtěli vidět v Teorii velkého třesku

Poslední šance naskočit do vlaku!

Teorie velkého třesku dost možná prožívá posledních několik desítek dílů své existence (každé pondělí ve 20.50 běží na COOLu premiérový díl z 11. série). A s tím, jak se krátí její čas, přichází i poslední příležitost pro výskyt unikátní celebritek – vzpomněli jsme na sedmero, které bychom v seriálu chtěli vidět my.

07) Felicia Day

Byla to jedna z prvních skutečně masově populárních geekovských celebrit. Hvězda z Lovců duchů nebo Guildy je vlastně něco jako Will Wheaton v sukni. Bylo by proto záhodno, kdyby se Felicia kolem naší party alespoň mihla.

06) Mark Hamill

Teorie velkého třesku nikdy příliš nejančila kolem Hvězdných válek – jasně, světelné meče má každý rád, ale kromě Jamese Earla Jonese a Carrie Fisher se v seriálu snad nikdo ze Star Wars neukázal. Koho bychom do něj ihned poslali? Samozřejmě Marka Hamilla alias Lukea Skywalkera, který je teď v podstatě na vrcholu slávy.

05) Jeff Bezos

Jeff kdo? Přece Jeff Bezos, majitel Amazonu a raketové společnosti Blue Origin – největšího konkurenta SpaceX Elona Muska! Zatímco Elon se v Teorii velkého třesku již ukázal, Jeff na svou nabídku stále smutně čeká. Blue Origin nemá možná takový kult jako Elon... Tím spíše by však mohlo jít o dokonalý zdroj vtipů.

04) Chris Hadfield

Pravděpodobně nejslavnější astronaut současnosti, bývalý velitel Mezinárodní vesmírné stanice a virální hvězda Space Oddity natočené přímo ve vesmíru, je sice extrémně zaneprázdněný muž – pokud by si však TBBT měla ze současných hvězdoplavců vybrat někoho pro poslední díly, neměli by tvůrci sáhnout po nikom menším!

03) Michael Cera

Kdybychom měli vypíchnout jediného mediálního předskokana Teorie velkého tesku, byly by to někdejší geekovské filmy s Michaelem Cerou. Nejslavnější biják Scott Pilgrim je vlastně sám o sobě TBBT trochu podobný – mladý nerd chce sbalit holku, která nemá zrovna nerdovskou minulost. Cera by se mohl ukázat třeba jako „dávný kamarád“ jedné z našich postav – a vrhnout na vývoj charakterů trochu fotrovštější náhled.

02) Harrison Ford

Výskyt Harrisona Forda je samozřejmě čirá fantazie – herec je pověstný tím, že ho podobné věci moc nezajímají a musel by být přiváben kamionem plným dolarů. Můžeme však snít... a faktem je, že má Ford pro sci-fi a fantastiku velkou slabost. Nejen Star Wars, ale i Blade Runner, Indiana Jones a další srandy by z Forda učinily zlatou žílu vtipů!

01) Patrick Stewart

Naopak u Patricka Stewarta víme, že si rád vyhodí z kopýtka a je to veselá kopa – poté, co už nemá do čeho píchnout ve Star Treku ani X-Menech, by mu přitom výskyt v posledních dílech Teorie velkého třesku mohl zpříjemnit stáří. A producenty by to ani mnoho nestálo, Stewart by do toho určitě šel hlavně pro zábavu!

Premiérová 11. série Teorie velkého třesku běží na Prima COOL každé pondělí ve 20.50.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný