27. ledna 2019 12:35

5 slavných cameí ve 12. sérii Teorie velkého třesku: Sheldon vs. Sam z Pána prstenů

Poznáte všechny slavné tváře?

Premiéra finální 12. série Teorie velkého třesku se na Prima COOL rozjede už v pondělí 4. února ve 20.15. Jako obvykle nás v nových epizodách nebudou doprovázet jen známé tváře hlavních postav, ale také několik celebritek, které si střihnou to či ono cameo. Najdeme mezi nimi ty, které se již v seriálu vyskytly, ale i zcela čerstvé nováčky z jiných slavných filmů a seriálů. Tady je přehled těch nejzajímavějších.

05) Sean Astin

Prvním z pánů na holení je slavný Sean Astin alias Samvěd Křepelka z Pána prstenů, který se v posledních letech objevil hlavně v seriálovém hitu Stranger Things. Astin si nezahraje sám sebe, ale stane se jedním ze zkušených vědců, kteří budou zásadní ve vývoji nové teorie Sheldona a Amy.

04) Bill Nye

Nebyla by to Teorie velkého třesku, kdyby se v ní neobjevil alespoň jeden slovutný vědec. Popularizátor Bill Nye není v seriálu žádným nováčkem a veteráni televizní sci-fi si jej mohou pamatovat i ze Stargate Atlantis. Nye si (na kratičký, ale parádní moment) střihne sám sebe hned v prvním díle premiérové 12. série.

03) Neil deGrasse Tyson

Nemlich stejnou roli bude mít i další slavný vědec, astronom a popularizátor Neil deGrasse Tyson. Muž, který je v reálu zodpovědný třeba za de-planetizaci Pluta, se v prvním díle 12. série dostane na Twitteru do sporu s Rajem. Jak to celé dopadne, se na COOLu dozvíte už příští pondělí!

02) Kal Penn

Taktéž Kal Penn si v Teorii velkého třesku zahraje novou postavu. Podobně jako Sean Astin se totiž vcítí do role zkušeného vědátora, který nějakou měrou zasáhne do osudu Sheldona a Amy. Penna můžete znát jako jednoho z pomocných doktůrků dr. House, filmoví fajnšmekři jej však budou mít asi navždy zafixovaného jako hladového huliče Kumara.

01) Iain Armitage

Zřejmě nepřekvapivější cameo – a pomyslné předání pochodně – si vysloužil mladičký Iain Armitage. Že vám jeho jméno nic neříká? Tak to je vidět, že nesledujete seriál Mladý Shedon, v němž právě Armitage ztvárnil mladičkého génia Sheldona Coopera. Naše "stará" verze Sheldona totiž v jednom z dílů nové řady narazí na starou kazetu, kterou nahrálo "jeho mladé já". Výsledkem pak bude zápletka nejen nostalgická, ale i řádně dojemná!

Premiérová 12. série Teorie velkého třesku začíná na Prima COOL v pondělí 4. února ve 20.50. Všechno důležité se o ní dozvíte v našem speciálu!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný