5. dubna 2017 15:17

Tahle šílená teorie tvrdí, že Bílí chodci ze Hry o trůny jsou ve skutečnosti TI DOBŘÍ!

Připravte se, že vám exploduje hlava.

Nejspíš už jste si všimli, že v poslední době se kolem seriálu Hra o trůny vyrojilo tolik různých teorií, že už téměř začínají dohánět počet zavražděných postav. A to je co říct.

Každopádně tahle čerstvá je zatím dost možná nejšílenější. Podle ní jsou totiž Bílí chodci, doposud největší hrozba v seriálu, ve skutečnosti ti dobří. Teď se asi chytáte za hlavu, ale počkejte. Existují pro to i nějaké argumenty, se kterými přišli lidé na Redditu. Zde jsou hlavní tři:

  • Důkaz A: Ve finále sedmé řady se armáda zombíku zformuje do vlčí hlavy. To by mohlo znamenat, že Bran Stark je Noční král a jeho armáda míří zabít Cersei, protože Cersei je mrcha.
  • Důkaz B: Ve druhé řadě se Sam schoval za kámen a přežil pochod Bílých chodců. A to i přesto, že se mu jeden podíval přímo do očí. Je dost dobře možné, že poznali, že je Sam klaďas, a proto ho nechali žít. Míří totiž zabít Cersei, protože Cersei je mrcha.
  • Důkaz C: Pokud je Bran opravdu Noční král, jeho armáda určitě musí být dobrá. Jejich cílem je zničit hranice, přivést lidi zpátky k životu a zastavit incest. Plus zabít Cersei, protože Cersei je mrcha.

Tak, tady to máte. Hej, nikdy jsme netvrdili, že pro tuto „teorii“ mají lidé důkazy „dobré“. Podle nás jsou Bílí chodci zkrátka na cestě zabít vše živé a Jon spolu s Daenerys je musí zastavit. Předtím ještě ale budou muset zabít Cersei, protože Cersei je mrcha.

Ukraťte si čekání na další řadu tímhle skvělým videem, ukazujícím evoluci Jona Sněha:

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný