15. února 2017 15:57

Tahle nová neuvěřitelná teorie o Joeym z Přátel obrací celý seriál naruby! Napadlo vás to někdy?

Nový den, nová teorie.

Seriál Přátelé skončil v roce 2004. To je hodně dlouhá doba. Internet však stále nemá dost a denně tak vzniká plno nových teorií o tom, jak se věci doopravdy měly. Jako například tahle.

Nejnovější teorie se tentokrát váže k postavě Joeyho. Jak asi většina z vás ví, ta po skončení Přátel dostala nový seriál, pojmenovaný jednoduše po něm, který dále dokumentoval jeho herecký život. Nyní ale web Digital Spy přišel se zajímavým postřehem. V jedné z epizod Přátel byla Rachel na pohovoru, a pána, který ji tehdy zpovídal, si v seriálu zahrál Brent Spiner, známý například ze Star Treku. A tady to začíná být zajímavé.

Ten samý herec se totiž později objevil i v seriálu Joey. Jenže už nehrál žádnou smyšlenou postavu, objevil se jako on sám – slavný herec ze Star Treku, kterého Joey potkal na jednom večírku. Proč je to důležité? Inu, podle Digital Spy z jednoho prostého důvodu.

Znamená to totiž, že Joey ze seriálu Joey je skutečná osoba, zatímco Joey Tribbiani ze seriálu Přátelé je postava, kterou hrál Joey z Joeyho. Podobně to třeba bylo v seriálu Fresh Prince s Willem Smithem. Každopádně takhle zní ona teorie, samozřejmě je taky dost dobře možné, že herec Brent Spiner se akorát zapomněl zmínit, že předtím účinkoval také v seriálu Přátelé – a tak vznikl tenhle paradox. No a nebo to prostě bylo všem fuk. Vyberte si.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný