23. listopadu 2020 11:42

Zábavná chyba v Mandalorianovi: Fanoušci oslavují nového hrdinu ze světa Star Wars

Předalekou galaxii navštívil nečekaný návštěvník.

Fanoušci Star Wars mají nového favorita ze seriálu The Mandalorian. Není to však Baby Yoda, jak by mnozí čekali. Nejde ani žádnou z dalších oficiálních postav. V aktuálním díle Chapter 12: The Siege se totiž před kamerou nedopatřením mihl člen štábu.

Pozor, lehké spoilery! Stalo se tak v čase 18:54 při přestřelce na imperiální základně – zcela vlevo v záběru za zády Greefa Kargy (Carl Weathers), kde si pozorní diváci všimli neobvyklé postavy: zpoza rohu vykukujícího muže v džínách, zeleném triku se stříbrnými hodinkami na ruce. Zkrátka nikdo, kdo by se měl poflakovat v přísně střežené budově na planetě Nevarro.

Podle vřelých ohlasů na internetu by se mohl tento neznámý muž, který se jistě až do poslední chvíle snažil zajistit, aby byla scéna před spuštěním kamer dokonalá, zařadit po boku legendárního Willrowa Hooda, nejznámější epizodní role ve Star Wars. Ten se mihne jen na vteřinu v díle Impérium vrací úder při evakuaci Oblačného města, a přesto díky lásce fanoušků dostal vlastní příběh, stal se součástí oficiálního kánonu, a dokonce má i vlastní akční figurku.

Chyby se nevyhnou většině náročných seriálových či filmových produkcí, stačí vzpomenout třeba na slavný kelímek s kávou ve Hře o trůny. Produkce ho nakonec nechala ze scény digitálně vymazat, tak doufejme, že něco tak krutého neudělají novému hrdinovi Mandaloriana.

Měli by tvůrci scénu nechat, nebo upravit?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný