6. října 2016 17:16
Adam Vala

Spoustu krve a smrt hlavní postavy! Tohle je 5 věcí, které se zaručeně stanou v 7. sérii Walking Dead

Ještě pořád se těšíte na pokračování tohohle seriálu?

Už 23. října proběhne premiéra sedmé řady seriálu The Walking Dead, která bude navazovat na obrovský cliffhanger z předchozí sezóny. Všechny hlavní postavy klečí před Neganem a jedna z nich zemře. Tady je sedm zaručených věcí, které se ve Walking Dead stanou!

JEDNA HLAVNÍ POSTAVA ZEMŘE

Začneme zlehka – jak už bylo řečeno, hned na začátku sedmé série umře jedna postava. Spekulací je mnoho, ale ať už to bude Carol nebo Daryl, fanoušky to bude bolet. Navíc není vyloučeno, že Negan bude řádit dál a v průběhu série dojde na další úmrtí.

SPOUSTU KRVE

Další věc, která je zaručená, je spoustu krve a akce obecně. Je navíc možné, že zatímco diváci očekávají smrt jedné postavy, mohou tvůrci překvapit hned dvěma zásahy najednou! Z jedenáctky lidí se vybírá poměrně snadno, bez ohledu na to, že by měl přežít Rick a Carl, i když ten pravděpodobně přijde i o druhé oko…

PŘIVÍTEJTE KRÁLE EZEKIELA

Vzhledem k příchodu Negana, coby hlavního záporáka, dojde na vyvážení sil prostřednictvím Ezekiela. Tenhle veselý chlapík pomáhá Rickovi i prostřednictvím svého tygra (ano, tygra) a nenechá se jen tak ničím překvapit.

NEJVĚTŠÍ OBSAZENÍ

S blížícím se koncem celého seriálu se také řádně nafukuje počet herců, kteří jsou zamotání do příběhu. Sedmá řada jich bude mít zdaleka nejvíce, když se dočkáme 20+ hlavních postav. Jestli je to ještě produktivní, těžko říct, snad ale tvůrci vědí, co dělají.

ŽÁDNÝ CLIFFHANGER

Jestli je něco nad Slunce jasné, pak je to absence jakéhokoliv cliffhangeru na konci série. Autoři seriálu se totiž několikrát omluvili za to, že jím pokazili konec šesté série a podobnou chybu už opakovat nehodlají. Ono, čekat na vyústění, kdo zemře, celého půl roku, není zkrátka nic moc…

Adam Vala

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný