21. února 2018 11:43

9 časopisů ze Simpsonových, které bychom si vážně chtěli přečíst

Jen se tak začíst do American Breast Enthusiast...

I žlutá rodinka se čas od času ráda začte do něčeho zajímavého, a když jí dojdou fiktivní knížky, sáhne po fiktivních časopisech. Které z nich by rozhodně měly existovat i v naší realitě? Tady máte devatero kandidátů, do kterých bychom se z fleku pustili!

09) Robot Fancy

Koho by nebral "pornočasopis", v němž se ovšem na všech fotkách skví jenom plecháči? Neodpovídejte, my bychom ho totiž rozhodně brali!

08) American Breast Enthusiast

Ano, identické časopisy v reálu rozhodně existují. Mají však bulvární jména jako "Playboy" nebo "Leo", zatímco "Americký nadšenec do ňader" zní mnohem inteligentněji!

07) Cigarette Aficionado

Cigarety jsou stále méně společensky přijatelné, tím více bot však mladí kuřáci mohou v tomto zlozvyku učinit. Magazín, který by jim radil, kolik cigaret denně je málo a kolik moc, by proto byl dokonalý. Koneckonců, i pro uživatele tvrdých drog existují poradní telefonní linky a čisté stříkačky!

06) Amnesia Monthly

Čím jsme starší, tím více bychom ocenili obdobného pomocníka pro všechny nešťastníky se špatnou pamětí...

05) Men's Fatness

S tím, jak obézních lidí na světě přibývá, bude cílovka pro magazín "Mužská tloušťka" jen a jen růst!

04) The Atlantic Monthly Kids' Edition

Politický časopis ve verzi pro děti? Ano! Kdo by nechtěl vidět fotomontáže prezidentů představujících nové Transformery. Konečně způsob, jak dostat mladé k volbám!

03) Burns Weekly

Četlo by se to nejspíše jako časopis o komiksových padouších – tím spíše ale máme chuť si Burnsovými plány na světovládu zalistovat!

02) The Ugly Reader

Nebudeme lhát, tenhle časopis by se nám v reálném světě hodil. Samozřejmě ne pro nás samotné, ale jako ideální dárek pro všechny "kamarády"!

01) Glass Eater

Skutečný kousek absurdní grotesky a surrealistického umění – kuchařka pro lidi, kteří jedí sklo, by dost možná byla jak pozoruhodným čtením, tak i obsahem vitríny muzea moderního umění!

Premiérová 29. série Simpsonových běží na Prima COOL každé pondělí ve 20.50.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný