15. prosince 2017 14:39

Simpsonovi mají nový domov! Znamená to, že dostaneme druhý film?

Žlutá rodinka se stěhuje.

Internetem hýbou zprávy o tom, že Disney kupuje konkurenční studio 20th Century Fox. Tahle dohoda mu přihraje hlavně X-Meny, kteří se konečně můžou připojit k Avengers (tady se dočtete, jak to bude s Wolverinem a jak s Deadpoolem), mutanti jsou ale jen špičkou nákupního ledovce. Mezi spoustou prodaných věcí je i kanál Fox a tudíž Simpsonovi, které měly Foxové pod palcem dlouhých 30 let.

Co se s nimi bude dít teď? V nejbližších letech vůbec nic neobvyklého. Celá transakce se bude dolaďovat minimálně rok, a teprve potom začne Disney přebírat všechno, co si pořídil. Oznámená 30. série je tedy v bezpečí a nikdo nepředpokládá, že by Simpsonovy někdo rušil. Spíš počítejte s opakem, u Disneyho by totiž mohl zatoužit po druhém celovečeráku.

Jak možná víte, tvůrci o Simpsonových ve filmu 2 čas do času debatují. V první řadě na ně však nemají čas, protože neustále dřou na seriálu. Studio 20th Century Fox tenhle zádrhel za celých 10 let od jedničky neobešlo. Disneyovci ale můžou být o úroveň přesvědčivější (ať už finančně nebo jinak), a kdo ví, jestli Matta Groeninga a spol. náhodou neukecají.

Kdyby se jim to náhodou povedlo, my bychom se určitě nebránili. Simpsonových totiž nikdy není dost a doteď nás mrzí, že žluté rodince tak dlouho nedaří vrátit na velké plátno.

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný