25. listopadu 2021 13:17

Šéf Simpsonových prozradil plán na dojemný závěrečný díl seriálu. Čím chce lidem zamotat hlavu?

Protože konec může být taky novým začátkem...

Seriál Simpsonovi se rozhodně nechystá končit a s jistotou má před sebou ještě minimálně dvě sezony. Přesto jeho tvůrci přemýšlí nad tím, jak ho jednou co nejlépe uzavřít. Přiznal to v rozhovoru pro magazín Digital Spy výkonný producent seriálu Al Jean, a dokonce popsal, jaká je jeho představa.

Simpsonovi by se v závěrečné epizodě opět účastnili vánočního průvodu jako v té úplně první premiérové a sešli by se taky u vánočního stromku. „Krásné by na tom podle mě bylo to, že by celý seriál vlastně neměl konec, ale uzavřel se do nekonečné smyčky,“ vysvětlil Al Jean.

Jelikož se seriál celou dobu odehrává v bezčasí a jeho postavy nezestárly, dávalo by to podle něho totální smysl. „Jenže aby se nakonec neuplatnil Heisenbergův princip neurčitosti v tom smyslu, že když jsem to řekl, je o dost méně pravděpodobné, že se to nakonec stane,“ uzavřel muž, který u seriálu působil od jeho úplného zrodu jako scenárista, později se stal jeho šéfem.

Skalní fanoušci Simpsonových by jistě připomněli, že už vlastně vánoční finále mají svým způsobem za sebou. Jde o populární devátý díl 23. řady s názvem Duch Vánoc příštích. Ten se odehrává v budoucnosti roku 2041, kdy je Líza Milhousovou manželkou, z Barta je nešťastný rozvedený otec dvou malých kluků a celá šiřší rodina se snaží užít si svátky tak jako za starých časů...

Co říkáte na návrh Al Jeana, že Simpsonovi vlastně díky smyčce nikdy neskončí?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný