8. srpna 2017 18:32

Simpsonovi do seriálu nepustili jednoho z nejslavnějších lidí na světě! Proč?

Souboj tvůrců žluté rodinky s neslavnou celebritou pokračuje.

Simpsonovi v průběhu svých tří dekád nabídli mnoha celebritám šanci zahrát si své kreslené já. Většina z nich tuto šanci využila - jenom pár lidí, nejčastěji politici, pak odmítli. Z toho směru vane vítr i v nejnovějším případě, kdy to byli naopak tvůrci Simpsonů, kdo odmítl žádost celebrity, která se chtěla projít Springfieldem!

Ringo Starr, Michelle Pfeiffer, Michael Jackson, Leonard Nimoy i Lady Gaga jsou jenom některá jména, která v průběhu let nadabovala postavy Simpsonů. Někteří herci si zahráli odlišné postavy, než jen své alterega, jiní, zejména zpěváci či vědci, pak namluvili svou vlastní variaci. Slavně třeba Stephen Hawking.

Zatímco na počátku seriálu museli tvůrci jako Matt Groening často celebritky o jejich účast žádat, později se karta obrátila - a mnozí slavní tak chodili za producenty, žádajíc o svou žlutou verzi. Takto se třeba do Simpsonů dostal Richard Dean Anderson.

Jedna z podobných žádostí však byla odmítnuta, což v diskuzi na Comic-Conu to nedávno potvrdil producent pořadu Al Jean. Když se ho zeptali na identitu slavného, Al Jean jen odpověděl, že jde o současného amerického prezidenta.

Ačkoliv Al Jean neupřesnil, kdy na nabídku vlastně došlo, lze se dovtípit, že mohlo jít například o futuristický díl z roku 2000, v němž Líza po Trumpovi přebírá úřad prezidenta.

Simpsonovi a Trump mají dlouhou historii jisté vzájemné nevraživosti, ačkoliv Matt Groening sdělil, že tehdy byl Trump zvolen jednoduše jako ilustrace toho nejabsurdnějšího jména, které si lze v politice představit. Asi něco jako kdyby u nás někdo přišel s "premiérem Sámerem Issou" či něčím podobným.

Žlutá rodinka na osidlech svých tvůrců vyrazila proti budoucímu prezidentovi i ve skeči před volbami. Lze tedy suše říct, že se vzájemné vztahy za posledních 17 let příliš nezlepšily.

Už v sobotu 2. září si na COOLu dáme Žlutý maraton s 5 novými díly z 28. série Simpsonových!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný