5. října 2018 15:00

Tvůrci Simpsonových přiznali chybu ve slavné epizodě

I mistr tesař se někdy utne...

Když děláte na nějakém seriálu skoro 30 let, je nasnadě, že občas vyvedete nějakou neplechu. S takto dlouhou historií však není ani překvapivé, že některé chybky vyplavou na povrch až dekády po jejich původním vzniku. Jeden takový nyní znovuobjevil producent seriálu Matt Selman.

Psala se 6. řada seriálu, když se na přelomu let 1995 a 1996 v Simpsonových vyskytl flashbackový díl popisující okamžik, kdy Marge řekne Homerovi, že čeká miminko. Oním mrňousem bude posléze samozřejmě malá Maggie. Scéna odehrávající se v obýváku má však jeden malý problém – na obraze v pozadí je vykresleno dítě, jež vypadá nemlich identicky jako Maggie, která se, jaksi, ještě nestihla narodit.

Selman zveřejnil obrázek na svém účtu na Twitteru a okamžitě rozpoutal debatu o tom, co se to krucipísek děje. Sám Al Jean událost ironicky komentoval s tím, že je "kánon v troskách", další fanoušci reagovali (doufejme, že neméně ironicky) žádostmi o okamžité vyhození viníků. A objevili se i tací, podle nichž má šlamastyka docela prozaické řešení...

Uživatel Tyler Brown totiž zareagoval s tím, že se na obrázku může dost dobře vyskytoval mladá Líza – obě batolata, tedy to z obrázku a pozdější Maggie, mají totiž jistou menší sadu odlišností. Po 22 letech je však již poněkud pozdě se ptát původních kreslířů, zdali scénu vytvářeli s podobnou hloubkou, nebo prostě udělali nikoliv jednu, ale hned dvě chyby najednou.

Sami Simpsonovi samozřejmě mají pro podobné události jisté řešení již dlouhodobě – pokud si diváci všimnou nějaké chyby, stačí prostě a jednoduše říct, že za to může čaroděj!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný