6. července 2020 00:02

7 věcí, na které se můžete těšit ve 31. sérii Simpsonových

Fanoušky Teorie velkého třesku, marvelovek nebo Aquamana čekají velké věci!

Premiérová 31. série Simpsonových dorazí na Prima COOL už v úterý 7. července. I po třech desetiletích umí žlutá rodinka překvapit náloží vtipů a zbrusu novými popkulturními narážkami. To však není to jediné, co lze v této řadě vyhlížet. Sesumírovali jsme sedm argumentů, proč byste Simpsonovým měli i nadále zůstat věrní.

07) Návrat známých tváří

Celkově vás samozřejmě čeká standardní nálož 22 dílů kolem 20 minut, pod níž jsou podepsaní klasičtí tvůrci Simpsonových - a kromě hlavních hrdinů se vrací i řada dalších známých tváří včetně Leváka Boba nebo Mony Simpsonovic!

06) Čarodějnický díl zase jinak

Tradičním návratem bude i Čarodějnický díl, ten si však letos vezme na paškál seriálový hit Stranger Things v příběhu, v němž se ztratí Milhouse! Krom toho ukáže epizoda i Homerovu (další) smrt a najde konečně ideálního partnera pro Selmu – totiž ufounskou bestii!

05) Nové tváře

Nedílnou součástí Simpsonových jsou i nejrůznější slavní herci a jiné celebrity, které se dočkají své kreslené verze. Ani ve 31. sérii tomu nebude jinak – objeví se třebas Jim Parsons alias Sheldon z Teorie velkého třesku, anebo Jason Momoa alias Aquaman. Všem důležitým celebritám, na které se můžete těšit v 31. řadě, se věnujeme v separátním přehledu, pro detaily tedy zamiřte tam.

04) Superhrdinský díl

Novinkou bude naopak epizoda, která složí poctu především marvelovským superhrdinům. Bart v ní omylem uvidí nový superhrdinský biják před jeho premiérou a začne okolí terorizovat spoilery. V původním znění tu zazní hlasy třeba Kevina Feige (hlavní šéf marvelovek) anebo Cobie Smulders (Maria Hill).

03) Výměna stráží

S 31. sérií souvisela i kontroverze kolem odchodu herce Hanka Azarii alias hlasu Apu Nahasapeemapetilona. Jeho postava byla v posledních letech stále častěji jablkem sváru kvůli stereotypnímu vykreslení Indů – Azaria a tvůrci nakonec došli k tomu, že bude nejlepším řešením jeho hlasové angažmá jednoduše ukončit. Apu v Simpsonových zůstane – ale buď bude němý, nebo dostane nové hlasivky.

02) Předposlední řada?

Simpsonovi tu s námi můžou být ještě pěknou řádku let – alespoň prozatím jsou však prodlouženi „jenom“ na 31. a 32. sérii. Tím dostanou na konto víc jak 700 epizod, a kdo ví, co s nimi bude dál. Možná tak budeme již brzy sledovat předposlední řadu!

01) Pokračování starých časů

Nová série se bohužel nenesla jen v duchu pozitivních zpráv. Během jejího natáčení totiž zemřela herečka Russi Taylor, která se v Simpsonových od 1. série starala o původní hlas Martina Prince, Sherri a Terri, a samozřejmě legendárního Ütera Zörkera. Taylor sice stihla předat dabingovou pochodeň herečce Grey DeLisle, rozhodně lze však říct jedno – původní garda Simpsonových tu nebude navěky. Užijte si tedy nesmrtelný seroš ze starých časů, než se změní k nepoznání!

31. série Simpsonových bude mít na Prima COOL premiéru v úterý 7. července ve 20.15. Další epizody dorazí vždy s týdenním rozestupem.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný