19. ledna 2019 12:10

9 slavných cameí ve 30. sérii Simpsonových: Dorazí i Wonder Woman!

Čekají nás další kreslené verze slavných tváří.

Jubilejní 30. série Simpsonových se neodvratně blíží – na Prima COOL začíná už v pondělí 4. února ve 20.15! Na to, co vše vás v ní čeká, jsme se podívali minule, dnes se proto mrkneme na zoubek všem slavným celebritám a celebritkám, které se nechaly překreslit do žluté podoby a navíc seriálu (v původním znění) propůjčili své hlasivky.

07) Emily Deschanel

Znáte ji jako Temperance Brennan ze seriálu Sběratelé kostí, Emily Deschanel však propůjčila i svůj hlas 1. dílu 30. série Simpsonových. Zahrála si přitom postavu, kterou nejspíš dobře znáte – Marge Simpsonovou! Deschanel totiž v epizodě ztvárnila své kreslené já, které jde hrát Marge do filmu o Simpsonových...

06) Bryan Batt

Je jenom příhodné, že v dědově vzpomínkové epizodě postavu jeho poválečného kolegy a fotografa namluvil Bryan Batt. Právě on je totiž známý jako grafik Salvatore Romano ze seriálové pecky Mad Men, která se zabývá reklamní agenturou v Americe 60. let.

05) Ksenia Solo

Tak trochu nečekaný zvrat nastane v epizodě, v níž si Vočko "koupí" nevěstu z Ruska – jeho nastávající totiž propůjčí hlas Ksenia Solo. Byť by samotné jméno mohlo naznačovat, že jde o ztracenou sestru Hana Sola, jde o Američanku původem z Lotyšska, kterou můžete znát jako Kenzi Malikov ze seriálů Dívka odjinud nebo Orphan Black.

04) Raja Gemini

Nebyli by to Simpsonovi, aby nezamířili i do trochu alternativních vod – v 7. díle 30. série se totiž Marge rozhodne (z naprosto logických důvodů, které nebudeme raději popisovat), že se stane drag performerkou, v Česku asi známější pod pojmem "travesty show". Doprovázet ji při tom bude i kreslená verze Raja Geminiho, momentálně zřejmě nejslavnějšího amerického drag performera a mmj. vítěze reality show RuPaul's Drag Race.

03) J. K. Simmons

Jdeme do finální trojice prozatím známých cameí 30. série! Na třetím díle si přitom hoví J. K. Simmons, hollywoodský veterán, který si za zahrál v desítkách filmů a určitě ho znáte jako Jonaha J. Jamesona z původní spider-manovské trilogie. V nové sérii Simpsonových se přitom Simmons ujal role doktora Jessupa z devátého dílu.

02) Gal Gadot

Ano, Wonder Woman si našla cestu do Springfieldu! Stejně jako Emily Deschanel, také Gal Gadot si zahrála kreslenou verzi sebe sama – když totiž křesťanští filmoví producenti chtějí natočit v 1. díle 30. série film o životě Simpsonových, Gal Gadot se v něm uchází o roli Lízy!

01) Guillermo del Toro

Ne všechna camea 30. série jsou ještě známá – nová řada je ostatně sotva za svou polovinou, můžou nás tak čekat ještě nějaká překvapení. Jedním z angažmá, o jehož existenci se ví (ale ještě se neví, jak bude vypadat), je zastávka slavného režiséra hororů Guillerma del Toro (Hellboy), jenž si v zatím neočíslovaném díle 30. série střihne sám sebe. Snad z toho tvůrci seriálu vyždímají maximum!

Premiérová 30. řada Simpsonových začíná na Prima COOL v pondělí 4. února ve 20.15. Všechno důležité se o ní dozvíte v našem speciálu!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný