14. ledna 2019 16:53

7 věcí, na které se můžete těšit ve 30. sérii Simpsonových

Vzhůru do čtvrté kreslené dekády!

Ruku na srdce – kdo z vás čekal, že to Simpsonovi jednou dotáhnou až ke 30 sériím? Nejspíš ani jejich tvůrci! Přesto je tomu tak a první díl 30. série bude mít na Prima COOL premiéru již v pondělí 4. února ve 20.15. Na co všechno se letos můžete těšit? Sesumírovali jsme pro vás sedmero nejzásadnějších informací!

07) 22 epizod

Ani v nové řadě se nemění počet připravovaných epizod – celkově se dočkáme 22 dílů, z nichž polovina nebyla v tento okamžik odvysílána ani v USA. Sezona je v anglické mutaci těsně za svou polovinou, první díl totiž šel ven teprve 30. září 2018!

06) Dědova vzpomínková epizoda

Co by byli Simpsonovi bez šíleného humoru dědy Simpsona? Dočkáme se jej i v nové řadě, jejíž 11. epizoda se bude točit kolem druhé světové, válečných hraček a jedné série flashbacků vedle druhé. Doporučují 4 z 5 pamětníků série Call of Duty!

05) Návrat krále

Produkční stránka je podstatná i v další zajímavosti – tou je návrat producenta Al Jeana, který od 30. série znovu převzal pozici šéfa celého seriálu. Al Jean v této funkci není nováček, naposledy však jako "showrunner" vedl Simpsonovy v daleké 13. sérii.

04) Bartův "nejlepší" žert

Vrátíme-li se zpátky do připravených příběhů, pořádná porce trollingu čiší i z 6. dílu 30. série. Bart v něm totiž opět vytrollí Vočka, ale učiní tak doslova ultimativním způsobem – pořídí mu totiž na darkwebu ruskou manželku! Vtipy, které smrdí vyšetřováním FBI, vždy patřily k základům Bartova vztahu s Vočkem, a nejinak tomu bude i tentokrát.

03) Samořízené šílenství

Dalším tématem, do něhož 30. série zabrousí ve svém 5. díle, je trendy idea, že za nás automobily oddřou veškerou práci (alespoň při řízení). Když se ve Springfieldu otevře fabrika na samořízené bouráky, Homer i zbytek osazenstva elektrárny změní profese – může však tahle spanilá jízda dopadnout dobře?

02) Čarodějný Cthulhu

Těžko říct, co by na výskyt své nejslavnější příšery v kresleném seriálu říkal H. P. Lovecraft. Nehledě na to se však v čarodějnickém díle můžete těšit nejen na Cthulhu, ale i na invazi lupičů těl nebo narážky na Jurský park!

01) ... a celá sada (staro)nových celebrit!

Ani v nové řadě samozřejmě tvůrci Simpsonových neopomněli přetransformovat do kreslené podoby spoustu slavných tváří. Na jaká camea se můžete těšit? To si šetříme na separátní článek, malých i velkých překvapení ale rozhodně nebude málo!

Premiérová 30. řada Simpsonových začíná na Prima COOL v pondělí 4. února ve 20.15. Všechno důležité se o ní dozvíte v našem speciálu!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný