11. července 2016 10:28

Sheldon robotem: 6 nejlepších cosplayů z Teorie velkého třesku

Který komediant se ohákl nejlépe?

Kluci i holky z Teorie velkého třesku se moc rádi převlékají za komiksové i jiné postavičky. Které z mnoha jejich převleků jsou však nejlepší? Vybrali jsme šestero z nich!

Sheldon jako Flash

Protože, co si budeme povídat, většinu z nás v počátcích seriálů Sheldonův převlek za Flashe nalákal ke sledování Teorie velkého třesku víc než tucet vtípků. Není divu, že scenáristi oblek čas od času rádi připomenou!

Wolovitz jako Borg

Celá sada startrekovských kostýmů v Expedici do Bakersfieldu byla delikátní jako narozeninový dort, avšak zdaleka nejvíce padnoucí byl převlek Wolovitze za borgského vojáka. Nikdo jiný tak jako on totiž není schopný říct hlášku "Budete asi milováni" ještě děsivěji než v originále!

Wolovitz jako šašek

Ledaže bychom vzpomněli na jeho jiný triumf, dvorního šaška z epizody Topologie váčkovitého poklopce. Obecně celá renesanční kolekce byla povedená – už jen pro Sheldonovy informace o bavorských zákonech ohledně medoviny z 15. století.

Sheldon jako Dopplerův jev

Ve svých nejlepších okamžicích nás Teorie velkého jevu neučí jenom o tom, že cosplay je cool, ale navíc nás i něco naučí o změně frekvence a vlnové délce přijímané oproti vysílanému signálu známé jako Dopplerův jev!

Bernadette jako Šmoulinka

Krom toho, že je tu Šmoulinka říznější než Howardův Taťka šmoula, a krom toho, že skutečnost, že jsou obě postavy manželé, což vyvolává ve vztahu ke Šmoulům jisté nechtěné otázky, to Bernadette pekelně sekne!

Zbabělá Liga spravedlnosti

Honem, dejte někdo dohromady 200 milionů a Chrise Nolana, tuhle superhrdinskou partu utíkající od drobné kriminality bychom rádi viděli v celovečerním podání!

Teorie velkého třesku se vám na Prima COOL nabízí od pondělí do čtvrtka v 21.25!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný