9. května 2016 14:42

Sheldon manželem, nebo otcem? Tohle je 6 nejlepších fandovských konců Teorie velkého třesku!

A jak si konec představujete vy?

Nic netrvá věčně, ani Teorie velkého třesku ne. Ačkoliv je její reálný konec v nedohlednu, stále se množí nápady, jak by seriál mohl skončit. Co plánují scenáristé, samozřejmě nevíme – možná se ale naplní i leccos z fanouškovských nápadů! Čtěte je dřív, než je (možná) uvidíte v televizi!

6. Sheldon a Amy se ožení

Protože něco podobně šokantního by bylo kompletním završením asexuálního kruhu života Sheldona Coopera z dob 1. řady. Není nutno dodávat víc...

5. Penny (nebo Amy) otěhotní či porodí

Dětí bylo v Teorii velkého třesku v průběhu seriálu zhruba jen pět a půl. Přitom hlavní postavy jsou dětmi skoro všechny – jenom v dospěláckém těle. Navzdory deklarované nenávisti k malým svišťům by proto bylo kouzelné pozorovat, jak na vidinu svého otcovství bude reagovat Leonard nebo Sheldon!

4. Leonard a Penny odjedou od Sheldyho

Říkal někdo finále seriálu Přátelé? No jasně, avšak Teorie velkého třesku je dost možná nejpopulárnější sitcom právě od éry Přátel – dává tedy smysl, že může nabídnout i podobné završení. Co jiného navíc dává větší smysl než zakončení příběhů našich hrdinů jejich vzájemným odloučením? Něco končí, něco nového začíná...

3. Flashforward

Proč ovšem finišovat na smutné notě a raději loučení nepřeskočit – a neukázat rovnou zářivou budoucnost, třeba na srazu po letech na Comic Conu 2030? Jednak by to umožnilo dělat si prorockou srandu z budoucích technologií a popkultury, jednak by to rozvinulo i vztahy mezi postavami víc než tisíc epizod. A navíc bychom si užili pořádný make-up!

2. Kluci a holky se rozvedou

Na tuhle alternativu dojde jen stěží, těžko navíc říct, zda-li by byla zábavná anebo smutná – vyloženě se totiž nabízí i možnost, že se na konci seriálu všem vztahy kompletně rozsekají na maděru, holky odjedou pryč a Teorie velkého třesku tak skončí stejně, jako začala. Sheldon a Leonard budou bydlet sami spolu, Raj bude mít o fobii víc, akorát Howard... snad už se svou (zesnulou) matkou bydlet nebude, protože by to zavánělo Psychem.

1. Sheldon spasí svět

Mnozí doufají, že Sheldon na konci seriálu získá Nobelovku. Nač se ale držet zkrátka?! Pro někoho, kdo celý život žije fikcí, by superhrdinské naplněné snů bylo možná ještě významnější než nějaké ocenění anebo potomstvo. Přitom si lze představit několik scénářů, kdy by na to Sheldon mohl dosáhnout i z pozice vědce!

Může to být záchrana před katastrofou z urychlovače v CERNu vypnutím jeho generátoru, sepsání kódu, který odvrátí kosmickou raketu od jaderné elektrárny nebo cokoliv podobného – podstatné ale je, že by díky tomu byl Sheldon v posledních minutách ještě nesnesitelnější!

Anebo třeba dojde na vše najednou! Mezitím sledujte Teorii velkého třesku od pondělí do čtvrtka ve 21.25 na Prima COOL!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný