24. července 2019 17:31

Narcos na Prima COOL! Na podzim dorazí piráti, drogové kartely a Charlie Sheen

Nejvíc COOL český zábavný kanál představí na podzim hromadu novinek, se kterými budete vždycky in.

Televizní obrazovce bude na podzim kralovat bláznivě zábavný divoch Charlie Sheen jako terapeut v Kurzu sebeovládání. Divní pacienti, zmatená dcera, exmanželka, sex… Přežije to? Ještě divočejší příběhy zažijete s brutálně krvelačnými piráty z Karibiku. Historicko-dobrodružný seriál Pod černou vlajkou se inspiroval postavami slavného Ostrova pokladů a jeho nemilosrdní hrdinové, kapitán Flint a John Silver, válčí s celým světem. Ale to není nic proti nebezpečnému světu kolumbijských drogových gangů, kterému vládne nechvalně proslulý zločinec Pablo Escobar v drsném seriálu Narcos, natočeném podle skutečných událostí.

S kanálem COOL jsou neodmyslitelně spojeny největší televizní pecky poslední dekády a ani tentokrát se na tom nic nezmění. Veselí fyzici a nenapravitelní intouši se vracejí v Teorii velkého třesku, takže si můžete v klidu propočítat všechny jejich klikaté rovnice. Top Gear to vytáčí na plné obrátky v nejhezčích, nejlepších a nejzajímavějších fárech ve všech možných, zásadně exotických koutech světa. Co na to Springfield? Legendární Simpsonovi mají za sebou třicet let v akci a můžete se spolehnout, že i v úplně nových dílech zase něco vyvedou.

Filmové premiéry vás vtáhnou do centra dění

Hrdinové ohně bojují se smrtícími požáry. Skupina dobře sehraných zločinců se snaží uloupit 600 milionů dolarů přímo v Oku hurikánu. Vesmírný dobrodruh Valerian odhaluje tajemství Města tisíce planet. Neohrožený Solomon Kane má v 16. století plné ruce práce s nohsledem samotného ďábla.

A nemůže chybět ani druhý nejúspěšnější film všech dob, Avatar, a klasické série jako Smrtonosná past, Doba ledová, Mission: Impossible, Rambo a Shrek.

Do akce má namířeno také náš vlastní motoristický magazín Autosalon plný žhavých světových novinek, nelítostných testů i dechberoucích futuristických konceptů.

A určitě uznáte, že tak veleoblíbená show jako Česko Slovensko má talent se neobejde bez své aftershow. Co se stane, když se ze špinavé práce vyklube fakt Těžká dřina? To se dozvíte v nových, nervy a hlavně smysly drásajících dílech neskutečné podívané přímo z českého prostředí. Vyhrňte si rukávy a dejte si bacha, tohle Amíci neznaj!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný